Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire volt nektek pontos a...

Mennyire volt nektek pontos a szülés dátuma amit mondtak nektek? És ha nyári babátok volt, hogyan bírtátok a meleget?

Figyelt kérdés

Nálam 07.09-re van kiírva a csöpség, mennyire szokott ez pontos lenni? Inkább hamarabb születnek vagy később?

Kislányt várunk, nem tudom az befolyásolja e de szerintem nem igazán függ ez össze.



A masik, hogy várja még valaki ilyenkorra a babát amikor a legnagyobb meleg van? Es akik már szültek, hogyan birjátok? A korházakban mennyire fülledt ilyenkor a levegő?


Mit szoktatok ilyenkor a nagy forroság ellen tenni? Gondolom emiatt nem maradtok otthon többet.



febr. 11. 01:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

09.10. helyett 2-án született a lányom, a meleget ugyanolyan nehezen viseltem, mint nem terhesen - borzasztóan gyűlölöm a nyarat! Mivel nincs klímánk maradt a ventillátor és a vizes törölköző...

A fiamat a kiírt napon indították gdm miatt

febr. 11. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
A lányom a kiírt napon született.
febr. 11. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Február 4re voltam kiírva és 2 héttel elöbb jött a baba,( január 22.én) kislány. De ez változó, van aki hamarabb szül, van aki időre, és van aki túlviszi nemtől függetlenül. Semmi fájdalmam, tünetem nem volt hogy szülnék, attól féltem h túlviszem és indítani kellesz de beindult a szülés teljesen spontán 2 héttel a kiírt dátum elött.
febr. 11. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Lányomat január 3 helyett 8.-an szültem.

Fiamat április 16 helyett 19.-en.

febr. 11. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

A lányomat február 20-ra vártuk, 24-én született.

A fiammal május 14-re voltam kiírva, 15-én született.

A kórházban télen is meg nyáron is mocskos meleg volt. Nem győztem ablakot nyitni. Pedig a május még nem is igazán nyár.

febr. 11. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Első babám ciklus szerint február 12-re volt kiírva, 18-án született. A 12.heti genetikain február 17 -re írták a dátumot, ami végülis igaz lett, mert aznap indult be a szülés.

Második október 26-ra volt ciklus és genetikai szerint is, 25-én született. A nyarat pedig végig szenvedtem, rettenetes volt.

febr. 11. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

1: szeptember 3-ra voltam kiírva, augusztus 20-án született. Azon a nyáron 3 hetes hőségriadó volt 40 fokkal és nem volt még klímánk. Ahhoz képest jól bírtam, kivéve a vizesedést.

2: március 21-re voltam kiírva, március 6-án született, előtte héten még hó esett és nagy pocakkal a jégen egyensúlyoztam, mert vizsgálatokra menni kellett, mire megszületett meg 20 fok lett.

febr. 11. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
A második fiam született most júliusban. 03.-ra voltam kiírva, 12-én született. A meleggel nem volt bajom otthon, a kórházban szenvedtem, mert nem volt klíma. A baba is csurom víz volt szegény. :/
febr. 11. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Első lányom nyári gyerek, július végén született (3 nappal a kiírt dátum után). Covid volt mondjuk, szóval nem sokszor kellett kimozdulnom, de amikor kellett, akkor nem volt különösebben hatása rám a melegnek. Kicsit belassultam, de kb ennyi volt. Az idő nagy részében mondjuk légkondi alatt voltam, és egyébként a kórházban is légkondi volt már a gyerekágyas osztályon, szóval nem volt bűntudatom, amiért a baba szintén légkondicionált lakásba került haza :D A szülőszoba nem volt hűtve, de nem is töltöttem ott sok időt, meg amúgy is volt más bajom is akkor, nem érdekelt a meleg.

A meleg a második gyereknél jobban zavart, pedig ő novemberi baba (39. héten érkezett pont, nem várta meg a kiírt dátumot). A nagy miatt nem ülhettem egész nap a hűvös lakásban, mindig kellett menni ide-oda, játszóterezni, strandolni (egyedül az volt még elviselhető számomra, a hűs vízben mártózni, de azért 2 éves gyerekkel az oldalamon akkor sem töltöttem sok időt a nyakig érő vízben, ugyebár). Azt nagyon nehezen viseltem. Egy pillanat alatt elfáradtam, borzasztó közérzetem lett, izzadtam, mint a ló, és pedig a nyár végén sem volt még hatalmas hasam, augusztusban léptem csak a harmadik trimeszterbe, már látszott a poci, de azért nem volt egyáltalán durva. A novembert is jobban viseltem így, pedig akkor már azért rendesen volt pocakom, de legalább meleg nem volt. És itt a "meleg" az bármi, ami 25 fok felett volt. Szóval nem volt jó, na :D

febr. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Nekem mondjuk két nappal elírták a sz.v.i-t, noha lombiknál egyértelműbb. Az igazi kiírt napom másnapján indult be a vajúdás délután, utána nap hajnalra született meg.
febr. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!