Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülés előtt álló pár napo...

Szülés előtt álló pár napo hogy bírjatok/birtatok?

Figyelt kérdés

Péntekre vagyok kiírva és már nagyon faj mindenem! Hogy vagytok?

Lenne kedvedtek beszelgetni?


2015. júl. 14. 09:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én szuperül, semmi nem utalt arra, hogy szülni fogok. Még előtte 1 órával hétvégi bevásárlást tartottam.
2015. júl. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
37%

Szia! Én egy fél éve túl vagyok a szülésen, nagyon kínlódtam a végén én is, ráadásul túlhordtam. Ilyenkor az ember már alig várja, hogy megszabaduljon a terhétől, ami egyfelől megkönnyebbülés, ugyanakkor utána sok szempontból sokkal nehezebb lesz. Sajnos a mai kórházak egy szerintem nagyon hazug ideológia mentén arra rendezkedtek be, hogy a frissen szült, gyermekágyas anyukáknak a fürdetést leszámítva maguknak kell gondoskodni a babáról. Így aztán szülés után pihenésre esély sincs. Ezt nem azért írtam le, hogy megijesszelek, hanem hogy amennyire lehet, próbálj mégis lazítani az utolsó pár napban, és amennyire csak lehet, kipihenten menj szülni, különben nagyon kellemetlen lesz az utána következő pár hét.

Könnyű szülést!

2015. júl. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

köszönöm hogy írtatok:)

lenne esetleg kedvetek privátban beszélgetni?

2015. júl. 14. 10:27
 4/13 anonim ***** válasza:
Igen :)
2015. júl. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szia! Én is egy fél éve szültem, én még az utolsó pillanatban is remekül voltam, soha nem fájt semmin. Nagyon jó terhességem volt. Remélem következő is ilyen lesz :) Ha van kedved írj nyugodtan!
2015. júl. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
irtam privit utolsó kettőnek:))
2015. júl. 14. 10:50
 7/13 anonim ***** válasza:
Szia! Én is péntekre vagyok kiírva, azt hittem ilyenkorra már a kezembe foghatom,de még semmi jele,hogy jönni szeretne. Szoktam görcsölgetni elég sokat, és a baba is lelassult de nem érzem,úgy hogy pár nap múlva szülni fogok,pedig már nagyon jó lenne 😊
2015. júl. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

na akkor egynapra vagyunk kiírva :)

esetleg van kedved privátban beszélgetni?

2015. júl. 14. 10:58
 9/13 anonim ***** válasza:
Én is péntekre vagyok kiírva! remélem kibújik addig....úgy megyek már mint egy pingvin! az ágyból kikelés kész tornagyakorlat!
2015. júl. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én vasárnapra vagyok kiírva, éppen most jövök az orvostól. Szerinte esélye sincs az időbeli szüléshez :( Hétfőn kell befekeüdnöm. De én nem szeretnék... :(
2015. júl. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!