Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire volt nektek pontos a...

Mennyire volt nektek pontos a szülés dátuma amit mondtak nektek? És ha nyári babátok volt, hogyan bírtátok a meleget?

Figyelt kérdés

Nálam 07.09-re van kiírva a csöpség, mennyire szokott ez pontos lenni? Inkább hamarabb születnek vagy később?

Kislányt várunk, nem tudom az befolyásolja e de szerintem nem igazán függ ez össze.



A masik, hogy várja még valaki ilyenkorra a babát amikor a legnagyobb meleg van? Es akik már szültek, hogyan birjátok? A korházakban mennyire fülledt ilyenkor a levegő?


Mit szoktatok ilyenkor a nagy forroság ellen tenni? Gondolom emiatt nem maradtok otthon többet.



febr. 11. 01:00
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Április 2-re voltam kiírva, március 12-én született a kisfiam. Iszonyú meleg volt a kórházban akkor is, annyira fűtöttek, hogy dőlt rólunk a víz.
febr. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

1. Fiam: április 12-re voltam kiírva, március 25-én született.

2. Fiam: október 9-re voltam kiírva, október 13-án indították.

3. Fiam: november 1-re voltam kiírva, november 3-án indították.


A 2. gyerekemmel voltam nyáron nagy pocakos, illetve a 3. babámmal várandósan voltam kórházban augusztusban, de mindkét esetben jól bírtam a meleget. Amúgy is jobban szeretem a jó időt.

febr. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Első 03.12re voltam kiírva, helyette 03.08ra jött, elfolyt a magzatvíz.

Második 12.13ra volt kiírva, helyette 12.19re jött

febr. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Augusztus 29.re voltam kiírva. Szeptember 1.én indítottak. Kislányom van 😊. Nekem a meleggel nem volt bajom, egész nyáron a teraszon ücsörögtem. Nálam a vízesedés okozott inkább problémát ami nyáron ugye méggyakoribb probléma. A 36os lábam a párom 46os papucsába is úgy beledagadt hogy a Fila felirat olvasható volt a lábfejemen. 😅 És nagyon nehéz volt menni, mert ahogy léptem a víz szabályosan "lötyögött" a lábamban. Nagyon rossz érzés volt. Nemtudtam sehova elmenni, mert semilyen cipő és papucs nemjött rá a lábamra... :( itthon a Pároméban voltam,ha vizsgálatra mentem akkor meg 40es félcipőt találtam, amiben elbírtam viselni azt a fél órát míg az autóból betotyogtam a rendelőbe. 🙂🙂 Alig vártam hogy vége legyen.
febr. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Első gyerek sokszor később jön.
febr. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Nekem elég pontos volt, 12.15-re voltam kiírva, 16-án született a kisfiam.

Most én is nyár elejére várom a második babánkat. Terhesség nélkül is nehezen bírom a nyarakat, szóval a vége szerintem elég kínlódós lesz. :)

febr. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
17.ére voltam kiírva és 13.án született. Kisfiú.
febr. 12. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nov.24-re voltam kiírva (de a ciklusom alapján az inkább 26. lett volna), és nov. 21-én született meg a kislányom.
febr. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Február 8-ra voltam kiírva. 6-án született. Első gyerek. Fiú. Szerintem semmi összefüggés a neme meg a kiírt dátum között. Ahány baba annyi féle.
febr. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!