Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek is lehet ez még a...

Szerintetek is lehet ez még a nyákdugó (többi lent)?

Figyelt kérdés

Jelenleg 40+1 napos terhes vagyok. Tegnap reggel volt véres-nyálkás váladék, többször is. Enyhe görcsökkel, derékfájással. Pont volt reggelre időpontom nst-re, az rendben volt. Jeleztem ezeket a tüneteket, azt mondták hogy a nyákdugó lehet, és tágulási vérzés. A doki megvizsgált, csinált amnio-t, tiszta a magzatvíz. Délután már szinte nem is volt ez a véres filyás csak a jóslók, de ma reggel megint ilyen véres nyálka volt a wc papíron. Ez még mindig a nyákdugó lehet? Legközelebb holnap reggel megyek.

A baba mozog, azzal szerencsére nincs probléma.


febr. 12. 07:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A verés nyálka még nem a nyákdugó, hanem véres nyálka. Nekem is ezzel kezdődött egy reggel, estére pedig egy rendes, ujjnyi vastag, zselés darabkát találtam a wc papíron, na az volt a nyákdugó. Két nappal később született meg a fiam.
febr. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Barnáztam szülés elött 30órával.. Tágulási vérzés lehetett majd 12 órával szülés elött ment el a nyákdugó. Lehetséges hogy ma szülsz vagy holnap.. A nyakdugó elmehet 2 részletben is.
febr. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!