Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt olyan kismama, akinek...

Volt olyan kismama, akinek elmúlt a gombája, hogy csak kúpot (és esetleg kenőcsöt) írt ki neki az orvos, tablettát nem?

Figyelt kérdés
Úgy, hogy többé nem jött elő a terhessége során? (Esetleg a kezelés után a kenetben sem volt már nyoma gombának.)
2010. okt. 24. 17:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én eléggé érzékeny vagyok ilyen téren,elég annyi hogy leüljek a wc-re.

Most fejeztem be a canesten kombit ugyan még használom a krémet de a tabletták (hüvely tabletta.) már elfogytak és eddig tünetmentes vagyok szerencsére.

2010. okt. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen! Nagy nehezen elmúlt! Utána most baci volt a palettán!:) Gondolom most megint jön a gomba...Én nagyon érzékeny vagyok sajna...a dokim azt mondta van aki végig "szenvedi" a terhességet mindenféle fertőzéssel.:(
2010. okt. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nekem csak most derült ki, eddig a terhesség előtt sem, sem az elején nem voltak ilyen gondjaim. Ezt nem értem. És azt olvasom sok helyen, hogy nagyon nehezen múlik el, ha egyáltalán elmúlik:( Ezért kérdeztem, elég-e a kúp. Ráadásul Pimafucin kúpot írt ki a doki, csak 3 darabot. Reméltem, hátha van, akinek egyszeri kezelés után elmúlt.
2010. okt. 24. 21:23
 4/7 anonim ***** válasza:

nálunk az orvos , csak kenőcsöt és kúpot írt fel, mert terhesség alatt nem lehet tablettát szedni, nálunk azt a 4 szemet a páromnak kellet szedni, és 2 hétig nem lehettünk együtt. el is múlt , ez 25 hetesen volt, most 35 hetes vagyok.

Jobbulást

2010. okt. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én egész augusztust végig szenvedtem a fertözés miatt.Akkor voltam 9 10 11 hetes.Fájt,viszketett,kirepedt ugy hogy vérzett és nagyon csunya zöld büzös folyásom volt már.Kezdtem megörölni töle.

Mikogal kupot kaptam.3 db volt.Mimden este feltettem egyet,három éjszaka volt és teljesen rendbe jöttem.

Azóta nincs semmi bajom....de biztos jobban oda is figyelek a higiéniára,mert borzasztó volt.

2010. okt. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Elég biztatóak!
2010. okt. 26. 16:27
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia..a hugomnak ugyanezt a kúpot írták fel,mint neked..

Rendbe jött!

2010. okt. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!