Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10hetes 2 napos terhességnél...

10hetes 2 napos terhességnél ezekkel a kegyetlen tünetekkel tudok valamit kezdeni?

Figyelt kérdés
Kb 3 hete egész nap fent állnak, de estére kegyetlen. Émelygek, szédülök, erős hányingerem van, mellé néha enyhe görcseim.. nincs kedvem semmihez ilyenkor. Se egy sétához, se beszélgetni a párommal, de még egy filmhez sem. Csak fekszek mint akit agyonvertek. 🥲 magne b 6 nem hat semmit. Hányni nem szoktam, enni is bírok, bár mindent "undorral"... tudok vele kezdeni valamit, vagy várjam a megváltást hogy elmúlik? 😪🤢

febr. 15. 20:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Émelygésre próbáld a kólát, vagy a gyömbéres-citromos vizet, háztartási kekszet vagy valami sós kekszet, esetleg rágcsálj jeget. Nekem nagyon jól esett a sima jég elrágcsálása :)

A mélyhűtőben mindig volt kis zárható zacskókban sima jég, fagyasztott kóla, fagyasztott citromos/gyömbéres víz. Mikor mi esett jól azt vettem elő.

febr. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ez volt. Egyedül a canada dry segített, mert így a hányinger émelygés elmúlt. Apró kortyokban ittam kb 2 decit egy nap 2 vagy 3 adagra osztva egy nap. Azzal éltem túl. De van akinek segít a gyömbéres keksz, kétszersült, gyömbértea stb. Próbáld ki azt még esetleg, hogy reggel eszel egy kekszet, banánt valamit és pihensz kicsit az ágyba. Majd utána kelsz fel már ha reggel rosszabb. Nálam mindig délután meg este volt rosszabb.
febr. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Estére a borzasztó. Reggel, napközben szinte semmi bajom. 🥲
febr. 15. 21:04
 4/9 A kérdező kommentje:
Tettem el gyorsan jeget a fagyasztóba. Kipróbálom 🥰
febr. 15. 21:16
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem eddig semmi nem jött be. Az első gyerkőcnél a hűtő hideg 100% almalé volt megváltás, most kihánytam. :D A kólától amúgy is hányingerem lesz, ha egy pohárral megiszok, szóval passz. (A gyömbéres, citromos víz stb. nekem savat csinál, akkor azért szenvedek.) Követem, hátha én is találok valami jó ötletet. Most a hűtő hideg víz kortyolgatása, ami ideig óráig kicsit könnyít, de nem az igazi. Az tart életben, hogy tudom, hogy egyszercsak vége lesz és remélem minél előbb. :)
febr. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Citromos víz csodákra képes. Nekem csak az segített. 12hétig hánytam és undorodtam mindentől. Utána is ha nem vittem magammal a citromos vizemet 😅😅😅 Pl. Hiába voltam 25 hetes... Ebédre mentünk anyósomékhoz... Otthon felejtettem a citromos vizemet.. Igy kólát ittam kaja után... Szaladtam is kijött minden ami bement :)
febr. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát úgy néz ki az egyetlen ami most jó az nekem is a hideg hűtős víz. Bár arra is undorral nézek...🤣 a terhes vitamint 1 hete nem bírom megenni. Ahogy megeszem, vissza is köszön...
febr. 16. 17:54
 8/9 A kérdező kommentje:
Az édes dolgoknak egyszerűen a gondolata is borzaszt.. pár napja a hideg paradicsomlé talán nem akar vissza jönni. 😅😬 remélem hamar vége lesz.
febr. 16. 17:56
 9/9 anonim ***** válasza:
Én meg mondjuk a hideg paradicsomlé gondolatától is hányni tudnék... :D Érdekes ez. Egyébként nekem sem esik jól az édes, de néha egy-egy kocka tejcsoki valahogy durván helyrevág.
febr. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!