Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányadik hétig tartottak a...

Hányadik hétig tartottak a terhességi rosszullétek? 7 hetes vagyok jelenleg.

Figyelt kérdés
A fiaimmal semmi tünetem nem volt kb, most pedig végtelen rosszul vagyok. Hányinger éjjel nappal. Szédülés, fejfájás, gyengeség. Szinte egész nap fekszem, mert amint csinálok valamit, azonnal rosszul vagyok. Nagyon elvagyok keseredve, mert a gyereket, a háztartást nem szeretném elhanyagolni. A héten szerencsem van, mert szabad hetes a férjem, így ő viszi őket suliba, de a jövőjét megint egy remalom lesz. Sírni tudnék, hogy ilyen tehetetlen vagyok.
febr. 20. 18:45
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Első gyereknél 12 hétig, másodiknál 14 hétig, most a harmadiknál 16 hétig tartott ugyanaz amit leírtál.😫Semmit nem tudtam csinálni és mindent kipróbáltam. Egyedül a citromos víz segített amíg nem lett gyomorsavam tőle. Kitartást!!! Biztos vége lesz egyszer
febr. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
18. hétig
febr. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
36. hétig, akkor végre megszületett.
febr. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Jajj :(

Nekem 3 fiam van és gondtalan terhességek voltak. Így eszembe se jutott hogy ilyeneket kell majd megtapasztaljak.

Szégyenlem magam, amiért egy nagy nulla vagyok itthon. Főzök ahogy tudok, meg mosok és rendbe teszem a földszintet alap szinten.

De semmi többre nem vagyok képes.

Progeszteron pótlást kaptam, mert véreztem és ezért is pihenést mondott az orvos, amit be is tartok mert nem is vagyok képes kb semmire.

febr. 20. 18:53
 5/22 anonim ***** válasza:
Én úgy emlékszem, hogy a feleségem az első trimeszterben volt nagyon rosszul, a másodikban is, bár ott a fő problémát az jelentette, hogy alig bírt menni, fájtak a csigolyái stb.. A harmadik trimeszterben viszont jött-ment, szerintem ebben érezte legjobban magát. Valószínűleg a szervezet hozzászokik a hormonális változásokhoz és a fizikai terheléshez is, ezért a harmadik trimeszter a "legnyugisabb".
febr. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
8,9 hét kezdődött kb, és koppra a 12 végéig. Az elsőnél a 12.hét brutális volt, semmi sem maradt bent, aztán egyik napról a másikra vége lett.
febr. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
A legtöbbeknél az első trimeszter vége, második trimeszter elején meg szokott szűnni, mivel addigra adaptálódik az agynak azon része mely érzékeny a megemelkedett hormonszintre, illetve a fokozott érzékenysége is csökken. Erre azért van szüksége a szervezetnek, mert a magzat azokban a hetekben a legérzékenyebb a toxinokra, de még nem igényel túl sok energiát. De nem ritka hogy egészen az újszülött világrajöveteléig fennálljon hányinger. Meghatározó lehet, hogy hogyan reagált a szervezet az előző terhességekkor, az egy jó viszonyítási pont lehet.
febr. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Nekem az elsőnél a 13. hétig tartott. (2.nál nem volt)
febr. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Az elsőnél a 7.-14. hétig tartott. Most a másodiknál a kezdetektől (kb. 5. héttől) és még kitart. 13. hét. Már én is kezdek nagyon elfáradni ebben, ismét... Megszépültek az emlékeim az elsőből, vagy ez sokkal rosszabb, nem tudom. Remélem mielőbb végetér mostmár.
febr. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm, valóban nehéz, és az előzőekből kiindulva, nem voltam erre felkészülve 😅😅
febr. 20. 19:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!