Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Barnázás és görcsök mellett...

Barnázás és görcsök mellett megmaradhat a baba? 11het 1 napos kismama vagyok.?

Figyelt kérdés

febr. 21. 08:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ez sok mindentől függ. Mennyire görcsölsz? Enyhe görcsök normálisak. Mióta tart a barnázás? Orvos mit mondott?
febr. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Görcsök enyhébbek mint mensinél. Vasárnap voltam az ügyeleten a görcsök plusz barna folyás miatt, az ügyeletes orvos nem látott vérzést, méhszáj teljesen zárt, a görcsökre annyit mondott szedjek 3x2 magne b6-ot.. nagyon aggódom. :(
febr. 21. 09:10
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ezt így nehéz megmondani, pláne mikor nem látják az okát és hazaküldenek, általában ilyenkor nem szokott jó vége lenni. A jobbik eset mikor hematóma miatt van a vérzés
febr. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetséges, hogy rálóg a lepény a méhszájra? Ilyenkor már lassan látszhat ez is...
febr. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló cipőben vagyok mint te. Mi már 13+1 napnál járunk és az elmúlt 1 hétben 3x volt barnás folyásom. Az ok ismeretlen, elvileg nagyon közel van a méhszájhoz a lepény. Pont ma fogom hívni az orvosomat, hogy azért ez nem pont normális és találjunk ki valamit. Nekem általában akkor jön elő ha elkezd fájni-húzódni az alhasam.
febr. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
87%
Amikor hematómától véreztem 7 hetesen, görcs egyáltalán nem volt. Ez adott egy picike reményt a vizsgálatig, hogy talán nem vetélés.
febr. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nekem görcstől független van néha barna folyásom. 2x1 utrogestant használok. Attól pedig sárgás folyásom van. :(
febr. 21. 09:58
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Mikor kell visszamenned? Lehet hematóma csak akkor még nem látta. Vagy passz. Nálam 11+3 elöntött a vér a semmiből,de azelőtt furcsán feszült a hasam is,olyan érdekes érzésem volt. Csorgott le a lábamról konkrétan,betét se tartotta meg annyi. Nem láttak semmit,ketten vizsgáltak meg hüvelyivel is és hasival is külön külön. Ott is véreztem közbe,méhszáj zárt volt,baba jól volt. Befektettek,két napra rá láttak az UH-n hematómát,ami elérte a méhszáj szélét is. Attól kezdve hetekig hol ürült,hol nem,a végén már csak a méhszáj felett volt belőle. Ami egybe jött ki vagy 3 részletbe,közbe a friss piros vértől a barnáig minden volt heteken át. Borzasztó volt az egész. Utána kiürült,eltűnt. Rendbe volt a baba végig,most 24 hetes. Viszont nekem feszült,néha görcsölgetett a hasam tőle. Főleg mielőtt jött,akkor éreztem. De amíg ki nem ürült én éreztem rendesen azt a kis apró görcsös,feszülős érzést. Volt egy este hogy a magnézium se ért semmit,akkor el is gondolkoztam,hogy na most vetélés vagy még mindig a hematóma. Kitartást és szorítok!
febr. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
8# vagyok. *méhlepény szélét akartam írni.
febr. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Holnap megyek vissza. Eddig 2ből 2x nem láttak sem haematomát sem más problémát. Aztmondta a doktor hogy még a fenyegető vetélést sem írhatja a papírra mert teljes mértékben rendben lát mindent. Ne aggódjak. A görcsökre annyit mondtak lehet időjárás, kicsi megerőltetés, vagy szimplán nyúlnak az izmok szalagok, és nő a.méhem és a baba. Nagyon remélem hogy minden rendben lesz. Mert nagyon vágyom erre a babára. Mindig beszélek neki hogy maradjon velem, mert jó élete lesz mellettem. 🩷 remélem hallgat rám 🩷
febr. 21. 10:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!