Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez normális terhesen?

Ez normális terhesen?

Figyelt kérdés

9 hetes várandós vagyok.

Nem bírok semmit csinálni,konkrétan elmosogatni sem. Hulla fáradt vagyok,reggel hányok,majd egész nap hányingerem van. A rosszulléttől sírok,fekszek,és csak egy keveset bírok enni egésznap. MagneB6-ot és Elevetitet szedek.Borzasztóan érzem magam,azt hiszem még lázasan sem éreztem magam ilyen gyengének,pedig az mindig is ledöndtött. Tapasztalatokat várok. Kismamák,anyukák,segítsetek valami jó tanáccsal..:(



febr. 26. 20:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Normális. Szedj vitamint és nézess vasat.
febr. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Normális. Én sose hánytam, mostanában ritkán van egy kis hányingerem, ha később eszem, mint kellett volna. Na, de az álomkór! Ma elmosogattam, lemostam egy nagyon kicsi csempét és meg is haltam. Kb.ez a napi teljesítményem csúcsa. Mindent részletekben csinálok, sose fogom utolérni magam. (Nem is nagyon mernék nekiesni egy nagytakarításnak, mert veszélyeztetett vagyok.)

Kitartás!

15 hetes kismama

febr. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hiszen 9 hetes vagy, ez gyakori.

Nem tudom, hogy letezik-e erre barmifele tanacs, tul kell elni. Nehez ilyenkor elhinni, de elmulik :)

febr. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Citromos, gyömbéres víz kicsit enyhíti.
febr. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%

Nálam ugyanez a helyzet, még mellè időnként fulladok is. Veszèlyeztett vagyok èn is, ìgy sokat vagyok àgyban. Megpròbàlok rèszletekben csinàlni dolgokat, ott a szèk főzès közben, leülök sokszor. Pàromat bevonom mindenbe, bevàsàrlàst, porszìvòzàst, mosogatàst csak ő intèzi. Sokszor pròbàlok enni keveset, nálam az bevàlt.


Piritòs reggelire sokat segìt. Szènsavas vìz citrom meg narancskarikàkkal szintèn. Gyümölcsõk jòl lehůtve. 3 fèle gyògyszert ìrtak màr fel a hànyàs, hànyingerre. Nekem pl a gyõmbèr nem vàlt be. Tejtermèkek is rontanak a helyzeten. Ha szerencsèd lesz, akkor a màsodik trimesztertől talàn könnyebb lesz. Nàlam sajnos nem lett. :(


17 hetes km

febr. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Próbáld meg ha az Elevitet elhagyod múlik-e a hányás/ és inger.

Hideg kóla pici kortyokban, egyébként pedig pihenj, feküdj, hatalmas változás ez a testednek.

febr. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én a terhes vitamint inkább elhagytam, mert egész nap émelyegtem, hánytam. A másodiknál el sem kezdtem, semmi gond nem volt.
febr. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, de érdemes lenne kipróbálni elhagyni pár napig az Elevitet. Én az Elevittől és a Gravidától is hánytam, a Femibiont és a Czeizelt jobban toleráltam.
febr. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!