Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 39+1 hetesen elkezdenétek...

39+1 hetesen elkezdenétek hüvelykúpot használni?

Figyelt kérdés

Nagyon régóta van sárga folyásom. November végén csináltak egy tenyésztést, ott kiderült, hogy baktérium van a hüvelyemben. Kaptam rá Zinnatot próba-szerencseként és Betadine kúpot is használtam rá. Na a Betadine óta azóta néha kis mennyiségben zöldes is. Volt még egy kevésbé alapos tenyésztésem kontrollként januárban, Streptococcus szűréssel egybekötve (csak aerob baktériumomat néztek, mikroszkóppal nem vizsgáltak, de elvileg az előző bacimnak ki kellett volba tenyésztődnie.)

Ott az jött ki, hogy nincs gomba, sem aerob baktérium. (Nem volt a legteljeskörűbb a vizsgálat.)


Azóta használtam hüvelyflóra helyreállító kapszulát is, azt hittem jobb lett tőle, de nem... Most szülés előtt 4 orvos is látott különböző okok miatt. A folyásom mind a négynek elmondtam, 3 azt mondta valószínűleg hormonális, nem vészes (persze a vizsgálatokkor pont alig volt folyásom, de képeket mutattam róla), 1 pedig azt mondta szerinte fertőzés és ír kúpot. Ennek 4-5 napja, de nem mertem elkezdeni használni a kúpot, mert mindegyikük megmondta, hogy bármikor szülhetek, 1x be is indult, de abbamaradt.


7 napig kellene használnom a kúpot. Addig valószínűleg meg fogok szülni és már hatni sem lesz ideje + félek, hogy a babába közvetlenül bekerül a kúp hatóanyaga, belemegy a szemébe, szájaba stb. A fertőzéstől is félek persze, imádtam volna. Ha 1-2 hónapja írja fel végre valaki ezt a kúpot.


Ti elkezdenétek használni?



febr. 28. 10:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
vizelet mintán voltál? A folyás full normális, nekem is sárga folyásom volt..
febr. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Igazából a saját orvosommal sincs sok tapasztalatom, mert csak terhesség óta járok hozzá. Az első kenetvétel is az én ötletem volt, mert szerinte az gomba volt, de az eredmény szerint baktérium.

Az első terhességem végén is volt sárgás folyásom, de akkor nem volt benne zöldes szín és kevesebb volt. Tenyésztést akkor kutya nem csinált csak a 36 heteset, az jó lett.

febr. 28. 14:19
 13/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ne parázz ha akkor van valami mikor szülsz kapsz majd antibiotikumot úgyis. Vesznek majd vizeletmintát amint beérsz. #11.
febr. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Nem izgulnék, ha tudnám, hogy biztosan kapunk antibiotikumot, de tuti nem fognak adni erre, mert a januári tenyésztésem jó lett.
febr. 28. 17:57
 15/17 A kérdező kommentje:
Azta, ti nem tudom hol szültetek. Nekem az első gyereknél nem vettek benn se pisit, se vért... Most 3 napja nézték ezeket, de jók az értékeim.
febr. 28. 17:58
 16/17 anonim ***** válasza:
Nekem végig E.coli volt a hüvelyemben, semmivel sem tudták kiirtani, panaszt nem okozott, csak sárga folyásom volt. Azt mondta a dokim, hogy ettől még nyugodtan szülhetek hüvelyi úton. Semmi baj nem lett.
febr. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
#13vagyok és külföldön szültem.Az ember azthinné hogy kórház=kórházzal de akkor mégsem 🤣
márc. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!