Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a 8.héten enyhülnek a...

Ha a 8.héten enyhülnek a terhes tünetek, az jelenthet bajt? 3 héten át egész pocsékul voltam. És elvileg a 12. Hétig ez szokott is maradni.

Figyelt kérdés

2 hete voltam orvosnál, rendben volt minden. Szív pulzálás is rendben volt.

2 hét múlva kell újra a mennem a következő vizsgálatra.

3 hétig kb megvolt a hányinger, hányás néha. Alig ettem. Szarul voltam tényleg.

Most egyre jobban vagyok

Nem nagyon érzek hányingert, jól eszek, igaz gyenge és faradt vagyok mindig, de azon túl semmi.


febr. 29. 12:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

"És elvileg a 12. Hétig ez szokott is maradni."

Semmi ilyen nincs kőbe vésve.

febr. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem jelent semmit.

Ezer millió kérdés és cikk van a témában, más kérdéseket is megválaszolhatnak, érdemes olvasgatni 😊

Pl a googleba így beírod hogy "korai terhesség tünet elmúlt " megkapod a válaszokat

febr. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Itt az oldalon mindjárt az első kérdésben ami elém került, sajnos a végén elhalt a baba.

:(

febr. 29. 13:07
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Én kb 6-8. hétig voltam igazán rosszul. A 12.heten már semmi jele nem volt annak, hogy terhes lennék. Itt van mellettem a 2,5 évesem.

A mostani terhessegemnel is kb 2-3 hétig voltam rosszul, jelenleg a 36.hetben vagyok.

febr. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Kb nekem is ilyenkorra tűntek el a tüneteim először. Egy darabig. 20 hetes vagyok, és vissza vissza térnek szakaszosan, szóval nem jelent semmit.
febr. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%

Akkor tudományos forrást olvass, ez normális -e, ne rémtörténeteket.

Pereze az nem menti meg a babát ha el akar menni fe stresszelsz a semmin és az is árt.

febr. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

4es 5ös ezeket jó volt olvasni.

Köszi nektek 😍

febr. 29. 15:33
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekem pl.csak 6-7 hét körül jöttek a tünetek hányni nem hánytam néha volt hányinger meg étvágytalanság, inkább fáradékony voltam de a 11 hétre elmúlt mindent és utána végig semmi bajom nem volt.


Nem vagyunk egyformák mindenkinek másképp reagál a teste a hormonok. A tünetek jönnek mennek.

febr. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Biztosan így van.

Csak olyan furcsa, hogy most meg jól vagyok :D

Persze inkább így, mint ahogy előtte voltam.

márc. 1. 10:41
 10/12 anonim ***** válasza:

Valaki egyáltalán nincs rosszul. Emiatt ne aggódj, örülj neki, hogy jobban vagy. :)

Minden várandósság más.

márc. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!