Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesség utolsó heteiben...

A terhesség utolsó heteiben hogyan tudtok aludni? Jól vagy rosszúl és milyen helyzetben?

Figyelt kérdés
2010. jan. 1. 13:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Leginkább sehogy. Oldalt próbálok, de a medencecsontom és a csípőm iszonyatosan fáj, minden fordulás jó pár percig tart. Már nagyon várom a végét.
2010. jan. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Én is így vagyok,de egy párna a lábam közé és akkor nem fáj annyira a csipőm.

Hanyatt nem tudok,mert rosszúl vagyok,a fejem alatt is van 3 párna,szinte csak ülve alszom.

2010. jan. 1. 14:18
 3/11 anonim ***** válasza:

Szia

Oldalt feküdtem és egy + takarót gyűrtem a lábaim közé ,a szoptatós párnával nem éreztem kényelmesnek.Azért jól aludtam,csak sajnos minden fordulásnál felébredtem és átrángattam magam a másik oldalamra :)

Szerencsére lánykám mint egy angyal az első hónapba csak enni ébredt fel (sárga volt nagyon) így legalább akkor jót tudtam aludni,csak azok az orbitális cicik ne lettek volna.

2010. jan. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Általában oldalt fekszem, amikor aludni készülök, de a hátamon ébredek. Sajnos 2-3 óránként kelek pisilni, ha 5-6 óra között ébredek, akkor általában már vissza se tudok aludni. Mondhatni, hogy keveset alszom, de azt legalább jól:-)

Kitartást és minden jót!

(34 hetes mami)

2010. jan. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én leginkább sehogy. Elaludni elalszom az oldalamon,mint akit fejbevágtak, aztán pár óra és felkelek.Onnantól kezdve sehogy... Forgolódni nehezen tudok, szétszakad a medencém, a melleim, a szemérem csontom. De már nincs sok :))

36+7 kismami

2010. jan. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem nagy szerencsém volt,mert oldalt fekve,hasam alá begyűrve a takaró úgy aludtam mint a bunda az utolsó napig ami 40+5 volt :)
2010. jan. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia! Én 36 hetes vagyok, és általában oldalt alszom el, nagyon nehezen, mert fáj a fenekem, a csontjaim, a vállam, a karom, aztán éjszaka hanyatt fekve ébredek. 2-5 alkalommal kell kimennem éjjelente :( A lábam közé néha teszek párnát, nem mindig kényelmes.

Amikor alszom, általában nagyon mélyen, de sokszor vannak hülye rémálmaim is. Ha tehetem, napközben is ledőlök, és alszom egy órácskát. Haar elfáradok, és az utóbbi hetekben aluszékony lettem.

2010. jan. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én 37 hetes vagyok, hasonlóképpen az előző hozzászólókhoz, oldalt tudok csak aludni, majd szétszakad néha az oldalam, arra ébredek, a fordulás kész procedúra...a pocim alá muszáj raknom valamit, mert különben húzódik.
2010. jan. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
15:57-es vagyok. Azt kihagytam,hogy valóban éjjel 4-5 pisi és a fordulás egy rémálom.
2010. jan. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Életembe háton alvó voltam , nekem minden éjszaka kinszenvedés .Jobb oldalamon nem kapok levegöt , bal oldalamon még elmegy egy darabig , de ha megébredek nem tudok visszaaludni már úgy se . Tehát marad a forgolódás ,nyögdécselés reggelig, reggel pedig az ásitozás :(( 37hetes.
2010. jan. 2. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!