Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen volt a beagyazodas ???

Milyen volt a beagyazodas ???

Figyelt kérdés
márc. 13. 13:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%
Érdekes kérdés...Honnan tudjam? Nem látok be magamba...Gondolom olyan, ahogy a nagykönyvben meg van írva.
márc. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen, nem éreztem semmit.
márc. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, nem éreztem
márc. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Észrevétlen
márc. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
83%

Mindkét terhességnél aktus után 8. napon kb. fél napig tartó erős nyilallást éreztem. Se előtte, se azóta nem volt ilyen.


Ami érdekes még, hogy a 2. szülés óta a peteérést is megérzem, előtte soha. (elég kellemetlen, úgyhogy meg lennék nélküle)

márc. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Majd megkérdezem tőle 😁
márc. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Semmit se éreztem.
márc. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
91%

Ez egy kb 5 napig tartó nagyon lassú folyamat, sokan állítják, hogy pénteken 4:25-kor érezték, de kizárt, hogy sejt szinten ezt érezni lehet.

Legfeljebb, ha megörtént és elindul a hcg termelődés, annak lehetnek mellékhatásai.

márc. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
90%
5os.ugyanez. eles nyilallo szirkalo erzes. Az elsonel meglepodtem,a masodiknal mar tudtam is h sikerult.:) joval a tesztek elott. Es mindketszer volt beagyazodasi verzes. Voros pecsetfolt volt a bugyin mindket terhessegem kezdeten,meg ez is a tesztek elott.
márc. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
88%
Nekem volt egy csöpp vér, meg talán én is éreztem a nyilalást. De nem tulajdonítottam neki jelentőséget, mivel nekem sokszor indult a menstruációm is pecsételéssel.
márc. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!