Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen volt a beagyazodas ???

Milyen volt a beagyazodas ???

Figyelt kérdés
márc. 13. 13:09
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Semmi sem volt,nem jött meg és pozitív lett a teszt.
márc. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
83%
Aki érzi sem biztos, hogy ezt érzi. Többször is éreztem szurkoló érzést, sőt egyszer fel is jajdultam hirtelen. Elárulom egyik alkalommal sem lettem terhes. Most , hogy az vagyok, semmi szurkálàst nem éreztem.
márc. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem sem lehet érezni, annyira lassú és aprócska sok napig tartó folyamat, mit éreznél? Azt, hogy egy sejtecske "földet ért"?

A szurkálás,feszülés stb. az már a hirtelen, nagy dózisú hormon termelődés miatt lehet, de akkor már végbement a beágyazódás.

márc. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
62%
Én éreztem, de később jöttem rá hogy beágyazódás volt. Éles, nyilalló érzés volt, de valahogy eltért az ovulációs fájdalomtól (nekem olyankor fáj a petefészkem), és a PMS fájdalomtól is. Vérzést nem tapasztaltam.
márc. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
55%
14# én is éreztem ilyet, mégsem voltam terhes. Amiről te beszélsz az a hormonok hatása.
márc. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnél szent meggyőződésem volt, hogy éreztem, mert volt egy éles nyillaló fájdalom ami előtte soha. Most a másodiknál abszolút semmi, szóval valószínűleg az elsőnél se az volt az, csak azt hittem.
márc. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
82%
Lombikos volt, tehát tudom, hogy mikor történt, figyeltem is, de semmit nem éreztem.
márc. 14. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
0%
Egy pillanatig tartó megszédülés, aminek akkor nem tulajdonítottam jelentőséget, így utólag LEHET, hogy az lehetett. 😊
márc. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
48%
Egyik este az alhasamban melegséget, szurkalast, enyhe, nem fájó, inkább ilyen fura gorcsolgetest éreztem, amit előtte soha. Tudtam, hogy ez lesz az :) és tényleg.
márc. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!