Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha első két gyerekem 41. hét...

Ha első két gyerekem 41. hét után szültem meg, van esély rá hogy a harmadikot hamarabb fogom?

Figyelt kérdés
Egy kis tapasztalat megosztásra számítok 😊
márc. 20. 19:55
 1/8 anonim válasza:
55%

Statisztikát nem lehet kérni emberektől, ez nem így működik.

Statisztika kutatásból jön, meg adatokból, nem mairinénitől, meg julcsinénitől.

márc. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, az életben mindenre van esély. 😊
márc. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Az elsőt 34.héten a másodikat a 38.héten szültem. Semmi összefüggés nincs szerintem abban hogy mikor indul be a szülés és a szülések számában.
márc. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

(az első válaszolót sajnálom, nem lennék a helyében)


Van egy barátnőm, 5 gyereke van, mindegyiket 40 hét után szülte pár nappal, egy unokatesóm pedig mindhárom gyerekét 38 és 39 hét között. Gondolom sok mindentől függ,terhesség állapotától- placenta magzatví, méhszáj állapota, és ugye a baba érettségétől is..

Ismerőseim között sincs gyerekek szülési időpontjai között nagy eltérés, ezért gondoltam, hogy felteszem a kérdést, mert érdekel hogy kinél hogy volt.

márc. 20. 20:42
 5/8 A kérdező kommentje:
Ja és pont most olvastam a Medscape oldalán, hogy a terminustúllépés esélyét növeli a korábbi terhességeknél bekövetkező terminustúllépés
márc. 20. 21:04
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Unokatestvéremnek 4 gyereke van,az első napra pontosan időre született,a másodikat 41.héten szülte,a harmadik 34 hétre koraszülött lett,a negyedik pedig 39.héten.Ezek alapján nem lehet megmondani.
márc. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom a hatoshoz, 39. 42. 36. hét, semmi logika :)))
márc. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Mind a 4 gyermekem a 39.héten született és hasonló súllyal.
márc. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!