Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van esély arra, hogy megszeret...

Van esély arra, hogy megszeretem a gyerekemet?

Figyelt kérdés
Nagyon nehéz terhességem van, maga a rémálom és emiatt szó szerint megutáltam a gyerekemet. Rettegek attól, hogy ez így marad, már az örökbeadáson gondolkodom, de se a gyerek apja nem akarja hagyni, se az egész családom. Nem tudom mi lenne a legjobb így...
jan. 20. 13:48
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
96%

Nem a gyerek tehet a nehéz terhességedről. Nekem is az volt, sose jutott eszembe a gyereket hibáztatni.

Kérj segítséget pszichológustól.

jan. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
70%

Én félnék nálad hagyni a gyereket. Mi van, ha lelkileg tönkreteszed? A testiről nem is beszélve.

És ha szülés utáni depressziót kapsz, mit csinálsz? Megölöd?

jan. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem sem normális dolog, hogy a gyereked hibáztatod ,keress egy jó pszichológust.
jan. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 A kérdező kommentje:
Megölni biztos nem fogom, de én is ezektől félek. Mármin fizikailag nem tudnék senkit bántani, de lelkileg lehet tönkretenném ezzel.
jan. 20. 14:01
 5/59 anonim ***** válasza:
100%
Nekem problémás terhességem volt nagyon és a szülés is, de nem hibáztattam a babát. Kérj szakembertől segítséget addíg míg nem fajul el mégjobban ez az érzés.
jan. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 A kérdező kommentje:

*mármint

Pszichológushoz jártam más miatt, nem segített, lehet kevés nekem, de megpróbálok mindent.

Köszönöm az eddigieket, ment a zöld mindenkinek!

jan. 20. 14:03
 7/59 anonim ***** válasza:
82%

Imádom ezt a pszichológushoz jártam de nem segített dumát. A pszichológussal egy terápia olyan mint a párkapcsolat, ha csak eljársz ventillálni és nem teszed bele a melót, akkor ne várj csodát.

Ezen kívül ha még nem is terápiába jártál (ami több év), akkor végképp ne várj megváltást a “jártam pszichológustól”

jan. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:
90%
Én is szakemberhez mennék,akár egy másikhoz. Nekem nagyon nehéz terhességem volt,most a második se kutya,de nem hibáztattam. Erről a pici nem tehet,meg te sem. Jó lenne kibeszélni ezt valakivel,valami oka van. :( Hány hetes vagy?
jan. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:
87%
Ilyen problémával már pszichiátert is érdemes felkeresni, de egy újabb pszichológust mindenképp.
jan. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim ***** válasza:
83%

#6

Ez már inkább pszichiáter kompetencia.

jan. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!