Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tudnátok abban segíteni vagy...

Tudnátok abban segíteni vagy választ adni hogy ez mit jelent a ultrahangos leletemen? Uterus75×39 Endometrium 9,6mm J.o.ov.29×29mm,benne kisebb foll.-ok.B.o.ov.30×25mm Ebből az eredményekből lehet baba?

Figyelt kérdés
márc. 21. 13:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Gyanakszol, hogy terhes vagy és már nő a hasad? Neharagudj meg, de nekem kb 16. hét után kezdett el látszódni.
márc. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
A nőgyógyász olyan biztosra mondta hogy 10hetes terhes vagyok hogy már mondta ultrahang után mehetek vedőnőhöz ezért vagyok összezavarodva... ezért próbálkoztam ide írni segítséget kérni...mert ha vissza kérdezek a dokitól úgy csinálnak mintha mégsem hallották volna a kérdésem...
márc. 21. 18:20
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Akkor az ultrahangos leletedre rákell írva lennie, hogy élő terhesség. Légyszi fotózd ki, hogy mivan ráírva a saját adataid nélkül. Igazából már a genetikaira kéne menned 2 hét múlva. Azt ő csinálja vagy foglalnod kell valahova időpontot? Nekem most ez nagyon kesze-kusza.

Amúgy, ha a doki megse hallja a kérdésed, akkor váltsál másikra ne járj hozzá

márc. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Az endometrium igen karcsu!😄 ez olyan peteres utani allapot

Kizart, hogy 10 hetes vagy, de lehet nem ertem az egeszet😀

márc. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Hát én sem értem...és ezért nagyon ideges vagyok.de azért köszönöm a válaszokat

Ám még olyan is van írva a leletemre grav:?semmi más

Lehet méhen kívüli terhesség áll fen..ezt hogyan tudják megnézni ha méhen kívüli terhességről van szó?

Nem magán doki

márc. 21. 22:04
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha az van ráírva, hogy grav? Akkor az orvos is csak találgat, hogy lehetséges terhesség azért hívott vissza 2 hét múlvára. Kizárt, hogy 10 hetes legyél, valamit félreérthettél, mert akkor már embrió és szívhang van.


Méhen kívülit sokszor nehezen vesznek észre. Vagy HCG eredményekből szokták nézegetni vagy egy nagyon jószemü orvos megtalálja.

márc. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Hát én sem értem az egészet. Nem akarsz elmenni egy másik dokihoz? Mikor lett először pozitív a teszted? Miből találta ki , hogy pont 10 hetes vagy, nem értem. Lennie kéne élő embriónak és szívhangnak is.
márc. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!