Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az első gyerekem császármetszé...

Az első gyerekem császármetszéssel született , most vagyok 36 hetes elküldtek altató orvoshoz szerintettek azért mert császárom lesz???

Figyelt kérdés
nem mondtak semmit csak a kezembe adták a papírt amin felvan tüntetve vigyek ekg lelettet , minden műtétemről papírt stb … de mivan ha nincs már meg minden korábbi műtétemről a papír ???? kérem csak normális nem kötekedő emberek írjanak .

márc. 21. 14:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A császárt az orvostól lett volna érdemes megkérdezned, hogy most mire számits, a korábbi leleteidet pedig letudod szedni az ügyfélkapuról, ha nincsenek már meg
márc. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2 természetes szülésem volt, de 36 hetesen nekem is kellett találkoznom az altatóorvossal, mindkét terhességem alatt. Felkészülnek ők is, ha esetleg szükség lesz bármilyen sürgős beavatkozásra, ne akkor kelljen a korábbi műtétekről meg allergiákról kikérdezniük, hanem egyből tudják, hogy mi a helyzet. Lehet, hogy kórházanként változó a protokoll, ahol én szültem ott minden kismamát elküldtek altatóorvoshoz, függetlenül attól, hogy tervezett-e császárt vagy sem. Illetve nekem akkor mondta el, hogy mire számíthatok, ha esetleg EDA-t kérek, hogy adják be, mit kell csinálni, illetve ott is csináltak egy ekg-t, fogalmam sincs, miért, gondolom nekik fontos infókat látnak rajta. De ettől még nem kell megijedned szerintem.
márc. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is ma kaptam az aneszteziológushoz beutalót, mert a vércsoportom ritka, legalábbis ezzel indokolták. Azt mondta az orvos, hogy ez nem jelenti azt, hogy császározni fognak, csak felkészülnek, hogy ha SOS kellene, legyen meg minden hozzá kapkodás nélkül. Első baba.
márc. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%

Ez mindenhol változó, engem a A legritkább, AB negatív vércsoporttal és 38. hétig harántfekvéses babával nem küldtek altató orvoshoz.

(Végül befordult, természetes lett, de kapnom kellett vért SS egy pillanatig sem volt probléma hogy ritka vércsoport van)

márc. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4/4 A+ a vercsoportom, de van benne egy csomó antigén, ami ritkává teszi.
márc. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igazából örülnék a császárnak ,nem kockáztatnék mivel az első is császár volt … rossz hogy nem döntheti el az anya ilyen esetben hogy hogy szeretne szülni
márc. 22. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!