Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetes vagyok. Veszélyeztete...

18 hetes vagyok. Veszélyeztetett terhesség és az orvosom azt mondta hanyagoljuk a szexet mert keményedik a hasam. Persze Ők az elsők de az a baj hogy nagyon kívánom a szexet és nagyon feszült vagyok hogy nem lehet.Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

#szex #haskeményedés #Veszyeztetett terhesség
márc. 24. 23:53
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
82%

Mi lenne, nem értem?


Nyilván nem dugnék, veszélyeztetve a gyerekem életét, csak mert a gyakori kérdéseken azt mondják, nyugodtan csináljam.


Mondjuk, én nem állat vagyok, bírok az ösztöneimmel, pláne a gyerekem érdekében.


Elárulom, én 11 hetes terhes korom után végig nem szexelhettem veszélyeztetett terhesség miatt, és eszembe sem jutott ellen mondani az orvosnak, mert a gyerekem élete fontosabb volt, de ugye kinek mi.

márc. 25. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
93%

Mondjuk fontos kérdés hogy maga a behatolástol vagy tiltva, vagy orgazmustol?

Amúgy mit kéne tenned? Valószínű álmodban lesz orgazmusod amiről nem tehetsz.

Ha akarsz kekszelj, de ha a babának baja lesz ne sírjon a szád.

Egy normális nőnek ha azt mondják hogy nem lehet, akkor nem lehet nem gondol rá. Nem állatok vagyunk szerény véleményem szerint.

márc. 25. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
9%

Óránként többszőr keményedtem 15.héttől ,elég ijesztő volt,többszőr véreztem ,kórházba is voltam!.az orvosom tudott mindenről de semmitől nem tiltott el és a kórházban sem tiltottak el!

Ez én vagyok és az én történetem....

Az hogy te mit csinálsz a te döntésed..

márc. 25. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%

Majdnem annyi idős terhes vagyok, mint te. Én biztos, hogy nem kockáztatnék. Majd lehet később javul a helyzet ami miatt el vagy tiltva és zöld utat kap a házasélet. Ha meg nem, akkor a gyermekágyas időszak után szexeltek.

Az első 2 gyereknél a férjem nem akarta onnantól, hogy érezte ő is a baba mozgását, mert fura volt neki. Hát ez van kibírtam.

márc. 25. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
77%

Nekem a méhszájon volt a méhlepény, teljesen fedte, emiatt tiltva volt végig a szex. Kibirtuk, mert a pici és az én életem fontosabb volt.

Igen fontos az intimitás, de azért van már egy határ. Nem állatok vagyunk, hogy ne tudjuk féken tartani a vágyainkat.

márc. 25. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
96%
Amikor valamin kínlódok amit nem szabad akkor az eszembe juttatom, hogy anyósom (aki iszonyatosan aktív nő a mai napig) 6 hónapig FEKÜDT ebből 3 hónapot a kórházban, hogy egészségesen megszülethessen a férjem. És milyen jó, hogy meghozta ezt az áldozatot. Na ehhez képes az, hogy nem lehet szexelni vagy edzeni szerintem lófütty. :)
márc. 25. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne? Az, hogy nem szexelek és pont. Mivel nekem tényleg a gyerekem a legfontosabb, nem csak mondom. Mint ahogy nem is szexelek, mert én is el vagyok tiltva a kezdetektől, szintén 18hetes vagyok. Dohányozni se szoktam soha, pedig rohadtul rágyújtanék minden nap.
márc. 25. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
63%

3#-as,Igen,ez szép és jó,barátnőmnek meg így ment el a középidős terhessége. Te ezt vállaltad,ha baj lett volna is a te felelősséged és a te lelkeden szárad életed végéig.


Kérdező,nem értem a kérdést. Egyértelmű,hogy a pici az első,nem állatok vagytok. Az első terhességemnél a feléig tudtunk együtt lenni,mert kinyílt a méhszáj plusz vérzések jöttek,veszélyeztetett lettem végig,kibírtuk. Utána minden ugyanolyan volt,mint előtte,sőt. :) Most jön majd a második,na most a 11 héttől kórházba is feküdtem vérzés miatt hetekig,majd utána itthon hetekig véreztem és csak fekhettem. Itt sem igazán mehet a dolog egyéb dolgok miatt is. 28 hetes vagyok. Egyébként se írnám felül az orvos véleményét az ösztöneim és a gyk alapján.

márc. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
83%

Kössed le magad valamivel, hogy ne erre gondolj. Én most 28 hetes várandós vagyok, 12 hétig tiltották(sok vetélés miatt) aztán mondta az orvos, hogy mivel nincs baj már lehet. Most jelenleg 2 hetente 1x van, de szerintem ezt is elfogjuk hagyni, mert nekem állandóan szúró érzés van a hüvelyemben.

Gondolkodj el rajta, hogy megérie, ha valami baj lesz a terhességeddel. Kilehet bírni.

márc. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
0%

Kedves 8as.

Leírtam hogy engem senki nem tiltott el!ha eltiltanak nyilván nem csinálom.

Csak írtam hogy mi volt az én történetem.

Egyébként meg nem 1 szextől megy el. Nyilván ott más gond is volt!

3as

márc. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!