Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyomhatja a baba a húlyhólyago...

Nyomhatja a baba a húlyhólyagom ilyen korán?

Figyelt kérdés
14 hetes várandós vagyok, kb. 1 hete sokkal többet kell pisilnem, mint előtte. Nincsenek tipikus felfázásos tüneteim, nem fáj semmim, nem csíp, nem éget, max. alhasi nyomást érzek, de azt se folyamatosan. A vizeletemben 1 hete sok baktériumot mértek, de a terhesgondozáson azt mondták, ha nem fájdalmas a vizelés, nem véres a vizeletem és nem kell erőlködnöm, elég, ha tőzegáfonyát szedek kapszulában. Minden nap felébredek hajnalban,meer ki kell mennem pisilni, napközben is óránként-2 óránként járkálok ki, van, mikor több, van mikor kevesebb a vizelet. Lehet ez az inger amiatt, mert a baba nyomja a húlyhólyagot? Ezt inkább már a második trimeszter végi-harmadik trimeszteres kismamáktól hallottam, hogy amiatt járnak sokat, mert a baba nyomja a hólyagjukat.

márc. 26. 10:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez csak a hormonoktól van. A baba még nagyon kicsi, hogy nyomjon bármit is. Én az elején volt, hogy 2-3-szor is kijártam pisilni éjjel, pedig amúgy sosem. Kitartást, nemsokára jobb lesz :)
márc. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hormonok, plusz a felfázás. Nekem is volt ilyen, hogy más tünetem (még) nem volt, csak a gyakori pisilés, ha időben elcsíped akkor elkerülheted ha szerencséd van azt, hogy már fájdalmas is legyen. Valószínűleg ez a kettő az ok, külön külön is okozhatnak gyakori pisilést, együtt meg főleg.
márc. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a 7 ik hétben már ez volt..egész éjjel kijárkáltam fél óránként,óránként semmit nem tudtam aludni.Nappal is sokat jártam de éjjel volt a legdurvább mindig.Nem voltam felfázva semmi bajom nem volt.Hormonok generálják,meg a növekedő méh nekem azt mondta az orvos.
márc. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, időközben voltam urológusnál, kért teljes vizeletet meg tenyésztést, az utóbbi még nem jött, csak az előbbi, még mindig sok a baktérium, viszont emelkedett a laphámsejt is az előző vizeletvizsgálat óta, plusz pozitív lett a bilirubin és a fehérvérsejt is, mégse írt fel a doki semmilyen gyógyszert, azt mondta az ünnepek után ha meglesz a tenyésztés is, telefonáljak. Hát nem nyugtatott meg. Azt is mondta, mivel nincs genny a vizeletben, ez nem felfázás. Csak félek, nehogy valami fertőzés felszálljon a kicsire, ha nincs kikezelve.
márc. 28. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!