Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy nem reggel végzett terhess...

Egy nem reggel végzett terhességi teszt a menstruáció előtti 4 nappal mennyire lehet valid?

Figyelt kérdés

márc. 16. 14:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%
4 nappal a nemvárt előtt semmilyen teszt nem biztos. Így az eredmény se. Ha pozitív úgyan úgy megjöhet. Felesleges tesztelni
márc. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem emberfüggő,nekem 4 nappal előtte délután 2kor pozitív lett
márc. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
88%

Pozitív vagy negatív? 🙂

Igazából az lenne a csoda, ha ilyen korán pozitív lenne, főleg ha nem reggeli pisiből csináltad. (Ha pedig neked pont pozitív lenne, akkor az a gond, hogy sajnos ilyenkor még gyakori a kémiai terhesség, de az akkor is biztos lenne, hogy valami elindult, tehát "valid" az eredmény.)

Ha esetleg a peteérést tudod, akkor az lehetne pontosabb támpont, utána 9-10 nappal szokott elkezdeni derengeni reggeli első pisi esetén a második csík.

márc. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Negativ lett
márc. 16. 14:57
 5/18 babyboom567 ***** válasza:
100%
Ha negatív akkor semennyire.Ha pozitív akkor terhes vagy, csak elszámoltad,hogy mikor kell megjönnie/vagy hamarabb volt peteérés.
márc. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
És ha reggel végzek egyet az mennyire lesz pontos?
márc. 16. 15:03
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem 2 nappal nemvárt előtt is borzasztóan halvány volt a tesztem. Már megszületett, minden rendben volt. Sokak azt mondják/írják ilyen 9-10. dpon is pozitívat tesztelnek, de nem hiszem, hogy ez általános. Van akinek előbb, másoknak később mutatja ki. Szóval szerintem lehet még pozitív belőle, ennyivel korábban nem feltétlen mutatja ki a teszt.
márc. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
97%
Várd meg, hogy egyáltalán késik-e. Minek tesztelgetsz előre? Nem leszel terhesebb, csak pocsékolod a tesztet
márc. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Az se mindegy, hogy 10-es vagy 25-ös érzékenységű a teszt. Az utóbbi csak kicsit később képes kimutatni a terhességet. De a 25-ösre is ugyanúgy rá szokták írni, hogy már 2-3 nappal a nemvárt előtt kimutatja (pedig általában nem képes akkor kimutatni, hiába vagy terhes).
márc. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
89%
20% kb a pontossága menstruációd előtt 4 nappal. Tehát nagy az esély hogy nem valid.
márc. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!