Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetek terhes? Mikor tesztelj...

Lehetek terhes? Mikor teszteljek ujra? Bovebben lent!

Figyelt kérdés

Altalaban 26-28 naposak a ciklusaim. Utolso menstruaciom februar 28-an volt, tegnap-ma kellett volna megjonnie. Tegnap reggel csinaltam egy terhessegi tesztet, ami negativ lett. Kb. egy hete tompa, feszulo viszont nagyon enyhe, de ritkan mulo alhasi fajdalmam van. Neha beszuras szeruseget is ereztem, es folyamatosan az az erzesem, hogy mindjart megjon. Hasonlo a premenstruacios tunetekhez, de megsem az a gorcsos erzes/ fajadalom.

Tegnap ota a mellem is feszul, mellbimbom erzekeny. Folyamatosan szomjas vagyok, szarad a szam, illetve neha olyan fura fem izt is erzek.

Meg egy annyi, hogy premensi tunetkent nekem mindig van 1-2 napig tarto pecsetelo verzesem/ barnazasom, ebbol tudom, hogy meg is fog jonni; most viszont semmi erre utalo jel nincs.

Mi a velemenyetek? Mikor eri meg ujra tesztelni?



#mentrsuacio
márc. 27. 20:14
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Holnap.
márc. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
#1 en is ugy gondolom! koszonom a valaszt!
márc. 27. 20:55
 3/9 anonim ***** válasza:

Holnap már mutatnia kéne a tesztnek ha baba van a dologban.,🙂

#1

márc. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Meg fog jonni!Ez 100%- ék.
márc. 28. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

4, lehet, de nem biztos

Nekem is voltak enyhe görcsök a nem várt előtt egy nappal, sőt, meg utána is amikor már pozitív volt a teszt .

márc. 28. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, ha tesztelsz megosztod velünk az eredményt?
márc. 28. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#6 Teszteltem, de negativ lett! Igaz nem reggel csinaltam, hanem keso delutan. Menstruaciom meg nem jott meg, viszont a wc papiron eszrevettem nagyon-nagyon halvany rozsaszines barnas foltot. Szerintem meg fog jonni!
márc. 28. 19:17
 8/9 anonim ***** válasza:

Oh sajnálom.

Nem baj, új hónap új esély 🙂fel a fejjel.

márc. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem is mindig kiszárad a szám mensi előtt, fura szagokat és ízeket is szoktam érezni. A mellfájdalom is mindig megvan. Nem èrdemes sajnos tünetekre alapozni, hiszen a PMS is lehet hónapról-hónapra másmilyen. Az első hivatalos tünet a menzesz elmaradása.


Remélem hamar összejön a babátok!

márc. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!