Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap csináltam tesztet...

Tegnap csináltam tesztet nagyon erős lett örülök is neki de naptár szerint 5hetes 3napos vagyok de a mellfeszulesen kívül semmi tünetem nincs nem hányok néha görcsöl a hasam.Felek ne hogy baj legyen mindenki írja már ilyenkor kell lenni tüntetnek?

Figyelt kérdés
márc. 31. 08:57
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
86%
Gratulalok konnyu babavaarast 🥰
márc. 31. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy kell lennie tünetnek... Van aki semmit sem érez abból hogy terhes amíg meg nem mozdul a baba.


De ha valaki nagyon "várja" a hányingert az is inkább 6-7. hét környékén jön, 8. hét körül tetőzik.

márc. 31. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
100%
És hol írja mindenki? Mert értelmes oldalakon pont az ellenkezőjét olvashatod.
márc. 31. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
100%
3 gyerekem van, első 2 nél semmit nem éreztem csak hogy nő a hasam
márc. 31. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is csak a mellem feszült, és még az se mindig, nyugi! :)

De a hányinger még amúgy is korai lenne, lehet pár nap, és visszasírod ezt a mostani állapotot 🙂

márc. 31. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy. Ha van is, később jellemző, 6.hét után. Ha ez vigasztal, nekem mellfájdalom se volt. Később se. Egyedül csak álmos voltam mindig, még most is.
márc. 31. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
100%

Ne kívánd a hányingert. 2 hónapig 0-24-ben hányingerem volt, majd 5 hónapig hánytam. Nem buli.


Élvezd a nyugodt, zavaró tünetektől mentes terhességed.

márc. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok! Mindkét terhességem során éjjel nappal hánytam a 20. hétig, de 7 hetesen kezdődött a hányás. A hányinger betöltött 6. Hét után. Nyugalom, ha nincs tünet is minden rendben lehet, tünetek mellett vételtem el többször. Garancia nincs, próbálj nyugodtan hozzáállni.
márc. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, nekem sem volt. 7.héten ütött be a hányinger, addig semmi nem volt.

Könnyű terhességet kívánok!

márc. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki hogy nem vagy rosszul😊 Nálam amint elkezdődött a 6.-ik hét jött a hányinger, egy élmény így menni most a hétvégén is vendégségbe, úgy hogy ugye nem tudja még senki🙈 Hátha szerencséd lesz és nem lesz hányingered, barátnőmnek semmi baja nem vált a terhesség alatt és rendben megszületett a kislánya. Boldog babavárást!😊
márc. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!