Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap csináltam tesztet...

Tegnap csináltam tesztet nagyon erős lett örülök is neki de naptár szerint 5hetes 3napos vagyok de a mellfeszulesen kívül semmi tünetem nincs nem hányok néha görcsöl a hasam.Felek ne hogy baj legyen mindenki írja már ilyenkor kell lenni tüntetnek?

Figyelt kérdés
márc. 31. 08:57
1 2 3 4 5
 31/49 A kérdező kommentje:

Ezt a terhes témát elengedtem de majd holnap kiderül nekem alacsony ez a szám majd holnap kiderül mennyivel emelkedett és lát e esetleg valamit vagy tényleg méhen kívüli..feladtam...ez van írva a hcg hez leírom úgy ahogy van ...


Megnevezés hcg Èrtèk 393,10 muml q megjegyzés informatív eltèrès + Referencia èrtèkek0,00 5,30

ápr. 1. 11:09
 32/49 anonim ***** válasza:

#30!Az a baj, ha tegnap 4+1 lett volna, nem lehetne 6nappal előtte+tesztje.

#26

ápr. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 A kérdező kommentje:
Akkor nem vagyok terhes biztos valami más baj van hmmm
ápr. 1. 11:17
 34/49 A kérdező kommentje:
Vagy méhen kívüli
ápr. 1. 11:18
 35/49 anonim ***** válasza:
100%

#33!Olyan nincs, hogy nem vagy terhes és más bajod van. Vagy terhes vagy, vagy elindult valami, de leállt a fejlődés, vagy méhen kívüli. Mivel méhen belül volt felritkulás, utóbbira a legkisebb az esély. Holnap kiderül.

#26

ápr. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
100%

Én is így gondolom mint a #35-ös válaszoló🤞

#30

ápr. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek igen holnap kiderül csak nem tudom mit fog látni ha tegnap csak vastag nyh és felritkulas volt egy nap alatt mi változik na mind 1 de legalább a hcg bol megtudni majd emelkedett e 🙏🍀🍀🍀 bárcsak minden jó lenne
ápr. 1. 12:52
 38/49 anonim ***** válasza:

1000 alatti hcg nem latszodik uh-n😕

Ugyeleten voltal?

ápr. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 A kérdező kommentje:
12mm Nyalka hártya a hcg pozitív megmondta terhes vagyok az orvos csak későn fogant de azis lehet méhen kívüli ..fritkulas 3mm és..2nap múlva vissza kell jönnöm béta hcg re és uh ..félek nem tudok mi lesz vagy mi van..kérdeztem a tesztem egy héttel ezelőtt pozitív volt és nem tudnak rá adni választ ...a hcg 770.10 emelkedett a múltkorihoz ..nem tudom felek
ápr. 2. 10:26
 40/49 anonim ***** válasza:
Az előző hcg érték és a mostani között eltelt 48 óra?
ápr. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!