Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap csináltam tesztet...

Tegnap csináltam tesztet nagyon erős lett örülök is neki de naptár szerint 5hetes 3napos vagyok de a mellfeszulesen kívül semmi tünetem nincs nem hányok néha görcsöl a hasam.Felek ne hogy baj legyen mindenki írja már ilyenkor kell lenni tüntetnek?

Figyelt kérdés
márc. 31. 08:57
1 2 3 4 5
 21/49 A kérdező kommentje:
Ugye az értéket kell nézni nem a referencia értéket ?bocsi hogy nem igazán vagyok ebben jartas. Az érték 393,10 a referencia 5,30
ápr. 1. 08:50
 22/49 anonim ***** válasza:
100%

Igen az értéket kell😊 Valószínűleg ezért nincs hányingered mert még nem olyan magas a hcg. Nekem szerdán volt 2500, de csak pénteken kezdődött a hányinger.

Ennek az értéknek kell holnap minimum a duplájának lennie, az nem baj ha magasabb. Nekem 900-ról lett 2500 két nap alatt, szóval ha több lesz mint a duplája ne aggódj😊

ápr. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 A kérdező kommentje:
Köszönöm boldog baba varast kívánok neked és a legjobbakat ..nem tudom most akkor az enyém jó .?
ápr. 1. 09:01
 24/49 anonim ***** válasza:

Köszönöm😊

Egy vérvételből csak az derül ki hogy van hcg a szervezetedben, a lényeg hogy duplázódik e majd. Mindenkinek más a szervezete, nem egyformán termeli a hcg-t.

Szurkolok hogy minden rendben legyen🤞

#22

ápr. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 A kérdező kommentje:
🙏🙏🙏🙏🙏 bízom benne jó lesz minden
ápr. 1. 09:11
 26/49 anonim ***** válasza:

#23! Egyelőre jó, ha nem 5+3 vagy. Ahhoz kevés. Mikor volt először+ teszted? Azon ne aggódj, ha jobban nő, mint a duplája, az nagyon ritkán baj. Nekem sokkal jobban nőtt, semmi baj nem volt.

#12

ápr. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 A kérdező kommentje:
Kb 6nappal ezelőtt nagyon halvány volt a tesztem mind 2 majd rá 2 napra 4 nappal ezelőtt erős pozi
ápr. 1. 10:37
 28/49 A kérdező kommentje:
Feb 22volt meg utoljára
ápr. 1. 10:38
 29/49 A kérdező kommentje:
Akkor most mennyi lehetek nem értem nem tudom nagyon félek is ne hogy más bajom legyen
ápr. 1. 10:39
 30/49 anonim ***** válasza:

Nekem 4+3-nál volt 900 a hcg, szóval nálam kb 4+1-nél lehetett olyasmi az érték mint neked tegnap. De én biztosan tudom az ovu napját. Ha te nem tudod biztosra lehet hogy pl. egy héttel később volt ovud. Próbálj megnyugodni és ne a legrosszabra gondolni. Tudom hogy nem egyszerű, én is mindig parázok valamin, de az idegesség sem tesz jót.

#22,#24

ápr. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!