Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap csináltam tesztet...

Tegnap csináltam tesztet nagyon erős lett örülök is neki de naptár szerint 5hetes 3napos vagyok de a mellfeszulesen kívül semmi tünetem nincs nem hányok néha görcsöl a hasam.Felek ne hogy baj legyen mindenki írja már ilyenkor kell lenni tüntetnek?

Figyelt kérdés
márc. 31. 08:57
1 2 3 4 5
 41/49 A kérdező kommentje:
Vasárnap voltam bent este fél 7kor vették le az elsőt..de megnézte egy másik orvos is a papírjaimat azt mondta terhes vagyok későn fogant. De méhben van mert van felritkulas..és a hcg is szépen emelkedik ...2nap múlva újra nézi és azt mondta akkor többet fog látni de 100 hogy baba és nem.ment végbe úgy értette nem állt meg a fejlődésben a hcg miatt mert emelkedik ..csak kicsi parányi észre veretlen ..de ne aggodjak.. remélem tényleg így van
ápr. 2. 10:58
 42/49 anonim ***** válasza:
100%
Akkor teljesen jó az érték, mivel csak másfél nap telt el😊
ápr. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 A kérdező kommentje:
Remélem tiszta szívből és köszönöm hogy írsz irtok 🙏🙏🙏 de én csak akkor hiszem el ha látom majd az uh akkor megnyugszik a szívem a lelkem így még kicsit félek
ápr. 2. 11:04
 44/49 anonim ***** válasza:
Ez érthető, én majd csak két hét múlva megyek uhra, akkor leszek a nyolcadik hétben, de addig nyilván jobban aggódik az ember. Első babád lesz?😊
ápr. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 A kérdező kommentje:
Igen első de annyi mindent olvasók itt valakinek megjött vagy missed ab lett a vége feleeeek
ápr. 2. 11:21
 46/49 anonim ***** válasza:

#43! Á, nem fogsz megnyugodni, ez ilyen. Én az első trimesztert végig paráztam. Most egyik kicsit jobb, de nyugodtnak semmiképpen nem mondanának.

#35

ápr. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 A kérdező kommentje:
Írtam privit
ápr. 2. 12:26
 48/49 anonim ***** válasza:
Mikor lesz legkozelebb uh?
ápr. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:

Köszi, megkaptam. Nem vagyok Facebookon. El tudod küldeni, melyik kérdés volt az? Lehet, oda írtam. Privátban is jó.

#46

ápr. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!