Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap csináltam tesztet...

Tegnap csináltam tesztet nagyon erős lett örülök is neki de naptár szerint 5hetes 3napos vagyok de a mellfeszulesen kívül semmi tünetem nincs nem hányok néha görcsöl a hasam.Felek ne hogy baj legyen mindenki írja már ilyenkor kell lenni tüntetnek?

Figyelt kérdés
márc. 31. 08:57
1 2 3 4 5
 11/49 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek 😊 nektek is boldog baba varast kívánok ❤️🍀 hát lehet igen hogy vissza Sirnam a mostani időszakot de valahogy az egy új plusz jel lenne hogy minden oké 😊..lányok nektek is fáj a hasatok kis terhesen ? Úgy értem görcs szurkálás néha ha hirtelen felallok vagy tusszentek akkor a pocim alá nyilal úgy félek ..
márc. 31. 16:48
 12/49 anonim ***** válasza:
100%

#11! Az nem plusz jel. Nekem az elsőnél volt egy kis tünet és vetélés lett ☹️Most meg semmi és jól van. Nincs összefüggés.

"lányok nektek is fáj a hasatok kis terhesen ?"

De még hogy! Még így közepes terhesen is😂 Ma éjjel például arra ébredtem, hogy csillagokat látok. Csak mert rosszul fordultam egyet és jól belenyilallt.

#6

márc. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:

Nekem is szokott fájni🙈

#10

márc. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 A kérdező kommentje:
Csajok félek nagyon tegnap voltam uh fajt a hasam látott megvastagodott Nyalka hartyat pozi a teszt a hcg is minden terheseegre utal van egy echo felritkulas nem zárta ki a méhen kivulit se mert nem látszik semmi még vagy korán mentem vagy nem tudom bármi lehet .félek nagyon . Kedden kell vissza mennem újra vérvétel és uh lesz ..nagyon hamar vissza rendelt..félek ne hogy bajom legyen
ápr. 1. 04:25
 15/49 anonim ***** válasza:
100%
Biztos vagy egyébként benne hogy 5+3 voltál tegnap? Tudod biztosra mikor volt ovud? Lehet később volt. Drukkolok hogy minden rendben legyen🤞
ápr. 1. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 A kérdező kommentje:
Azt mondta lehet későn volt ovum lehet kedden be kellesz fekudnom ha még nem látni a felritkulason semmit ..a naptár szerint 5hetes 3napos voltam tegnap de akkor ezek szerint még sem ha nem kisebb terhes vagy nem tudom tényleg nem a hcg is szép mondta a vérből kedden megnézi mennyit duplazodik az se jó ha nagyon az se jó ha kicsit hmmm nem tudom tényleg felek
ápr. 1. 08:00
 17/49 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked aranyos vagy
ápr. 1. 08:01
 18/49 anonim ***** válasza:

Én kereken 4 hetesen voltam dokinál, így jött ki, más miatt volt időpontom, csak pont teszteltem addigra egy pozitívat.

Nekem is erős volt a második csík, nem volt sokkal halványabb, mint a kontrollcsík, mégsem látott semmit a doki, tehát ez nem feltétlenül jelent bármit, először ő is csináltatott egy pisitesztet ott helyben, mert annyira nem volt semmi jele a babának (pl. nyálkahártya is épp, hogy 8 mm volt, ami az alsó határ).

Reméljük neked csak később volt az ovud, és minden rendben.

Holnap már kedd van, szurkolok, hogy megnyugodhass!

Írj majd, hogy mi lett!

ápr. 1. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 A kérdező kommentje:
Köszönöm holnap irok remélem minden rendben lesz aggódom . Nekem is vastag a Nyalkahartya de ez a echo felritkulas nem tudom mi ..nem tudom 1nap után mi látszik majd az úh ha tegnap semmi csak ezek amiket leírtam és hát ugye a vérből nézi majd újra a hcg ..izgulok félek bárcsak baba lenne bárcsak de majd az holnap derül ki
ápr. 1. 08:24
 20/49 anonim ***** válasza:
Mennyi volt tegnap a hcg-d?
ápr. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!