Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4 hetesen ultrahang?

4 hetesen ultrahang?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Volt esetleg valaki, aki kb. 4 hetes terhesen, a nem várt körül ment orvoshoz? Láttak már valamit UH-n? Meg lehet állapítani ilyenkor, hogy méhen belül van-e?

Tudom, hogy nagyon korai, de muszáj tudnom, hogy minden rendben van-e egy korai vetélés miatt. Voltam teljeskörű kivizsgáláson, de csak a napokban lett meg minden eredmény amivel vissza kellene mennem a dokihoz, nem gondoltam, hogy ilyen gyorsan pozitív lesz újra a teszt. 2 éve várunk a babára.

Köszönöm szépen!



ápr. 3. 16:09
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

#17! Ok. Akkor nekem 4+6 reggelén 7mm "petezsák lesz ez" volt. Abból végül vetélés lett sajnos.

#14

ápr. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

Kedves 7-es!

De jó ilyet is olvasni!! Köszönöm, mindenképp írni fogok!🥰

ápr. 4. 12:44
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Öt nappal az esedékes menzesz előtt mentem éves ellenőrzésre a dokihoz, aznap reggel ellőttem egy nagyon korai tesztet, ami hat nappal korábban márki tudja mutatni. A doki csinàlt hüvelyi ultrahangot és az asszisztens, aki végig bent volt, kb. öt perc után látott valamit, amire azt mondták, hogy erős talán. Az erős talánnak három hét múlva szívhangja lett, akkor mentem vissza.
ápr. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

Nos, végeztem a dokinál. Petezsák látható, doki szerint 4+4 hetes 🥰

kaptam elég sok gyógyszert, úgyhogy nem volt hiába, hogy korán mentem… :)

ápr. 4. 20:42
 25/27 anonim ***** válasza:

Szuper, gratulálok! :)

Remélem, hogy innentől minden rendben lesz veletek!

ápr. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Nagyon kedves vagy köszönöm szépen! :) Én is remélem!
ápr. 4. 21:30
 27/27 anonim ***** válasza:
100%

7-es vagyok.


Sok szeretettel gratulálok! :)

ápr. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!