Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi kell hozzá, hogy kiírjanak...

Mi kell hozzá, hogy kiírjanak táppénzre?

Figyelt kérdés

Ne kritizáljatok légyszi, nagyon utálom a munkahelyem, nem a munka jellegével van baj, hanem az emberekkel. Amúgy irodai munka, tehát tudom, hogy ez nem indokolná a táppénzt.

8 hetes lombikos kismama vagyok, két héttel ezelőtt véreztem is egy kicsit, hematómát láttak a petezsák alján, de csak 2 napra irattam ki magam, mert csak egy alkalommal véreztem, utána már nem, és nem akartam kicseszni a munkatársaimmal, de már nem érdekel, nekem ennyit nem ér ez az egész, hogy a napi szintű csesztetést eltűrjem. Jövőhéten megyek vissza a meddőségi központba, akkor írják meg a rizikó besorolást is. Szerintetek ezek alapján kérhetek veszélyeztetett terhes táppénz javaslatot, vagy nem fogják megadni? Ha ott nem adják meg, magánban még van rá esély? Nekem sajnos nincs konkrét nőgyógyászom, mindig máshoz mentem, így nem tudom, hogy hogy viszonyulnának ehhez.



ápr. 8. 08:40
 1/6 anonim ***** válasza:
95%

A dokit nem érdekli, tökmindegy neki.

Megmondod neki hogy szeretnél tappénzre menni mert véreztèl és sok a stressz, ad egy javaslatot, a háziorvos meg kiír.

Ha véletlenül egy doki problemazna, akkor mész rgy másikhoz.

ápr. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
A dokik 90%-a akkortól ad tp javaslatot, amikortól kéred. A háziorvos meg akkortól ír ki, amikortól van szakorvosi javaslatod. Csak jelezd neki mit szeretnél és kész.
ápr. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 flora08 ***** válasza:
91%
A nőgyógyász ad javaslatot, és táppénzre vesznek. Nem szoktak problémázni rajta. Ne érezd rosszul magad, ha ennyire stresszes a hely, és anyagi szempontból megengedhető, akkor gyere el. Minden jót kívánok!
ápr. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%
Nekem a problémamentes terhességeimnél is az első alkalommal mondta mindig az orvos, hogy szóljak amint szeretnék táppénzre menni. Ìgy, hogy véreztél is kizártnak tartom, hogy ne adna szakorvosi javaslatot akihez mész, főleg ha stresszes a munkahelyed.
ápr. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
En ugy gondolom a lombik eleg indok ra, boven...
ápr. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Hát, ha ennyire nem számít a pénz, akkor hajrá
ápr. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!