Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek túl korán megyek...

Szerintetek túl korán megyek el táppénzre?

Figyelt kérdés
Most vagyok 18+3 napos és ma meg holnap dolgozom és utána már nem megyek…szerintetek túl korán megyek el? Kellett volna még maradnom, vagy “jó” időben vagyok?

2023. szept. 29. 07:03
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
77%
Van bármi bajod, orvosi ok, ami miatt táppénzre mész? Ha nincs akkor nyugodtan lehet dolgozni végig is akár.
2023. szept. 29. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
82%

Ha nincs orvosi oka, és nem olyan a munkaköröd, akkor miért mész el?

Ha meg igen, akkor miért kérdés?

2023. szept. 29. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
79%

Én sem értem a kérdést. Ha most azt mondjuk, hogy korai, akkor visszamész dolgozni?


Ha indok van rá, akkor nem kérdés.

Ha csak azért mész tp-re, hogs pihengess, akkor az meg táppénz csalás... termeszetesen ez esetben korai, nem indokolt

2023. szept. 29. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Nekem korán lett volna, mert home office ban dolgoztam és semmi panaszom nem volt. A te helyzetedet nem ismerjük.
2023. szept. 29. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
79%

Ha felmerül a kérdés akkor igen. Ugyanis a táppénz ha indokolt, akkor fel sem merül ez, hiszen komoly egészségügyi indok kell a táppénzhez. Nincsenek illúzióim, tudom hogy itthon kérésre kiírnak bárkit, és mondjuk a 30-32. héttől már megértem a "csak úgy" táppénzt is, hiszen ha nincs HO lehetőség akkor nagy hassal már sokszor kellemetlen az iroda is. De 18 hetesen első gyerekkel még pocak sem igazán van, én ekkor voltam erőm teljében, arcon pörögtem napi 12 órát...


Szóval ja, korai, de ha így döntöttetek, akkor ez van, nem értem minek megszavaztatni.

2023. szept. 29. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 Derjaderja ***** válasza:
60%

Örülj neki, használd ki ezt az időszakot, hangolódj a terhességre.

Gondolom, van oka, ha kiírnak.

2023. szept. 29. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 NTBS ***** válasza:
70%
Kicsit több részlet nem ártana.
2023. szept. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
76%

Én 7. héttől táppénzen voltan az első gyerekkel, a másodikkal GYES mellett voltam táppénzen.

Te érzed, hogy érzed magad.

2023. szept. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
60%

Én szülés előtt 5 nappal még dolgoztam. Ráadásul 35 évesen.


Nem értem miért kéne 18 hetesen tappenzre menni ok nélkül?

2023. szept. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
78%

Végig bírtam volna, max a WC-re járkálás lett volna nehézkes. Egyéb okok miatt nem mentem sajnos vagy nem sajnos. Azt tudom ha ide kiírom a kérdést részleteket megköveztek volna hogy hogyan képzelem.

Te életed, te döntésed.

2023. szept. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!