Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más munkahelyeken, hogy...

Más munkahelyeken, hogy oldják meg a terhességhez kapcsolódó vizsgálatok, védőnői találkozások stb miatti hiányzásokat?

Figyelt kérdés

8 hetes lombikos terhes vagyok, és nálunk még nem tudom mi lesz pontosan, kiszámíthatatlan, bunkó főnököm van. :/ Tud a terhességről.

A lombikra ugye hivatalosan igazolt fizetetlen távollét járt, arra köteles volt elengedni, és nem kellett ledolgoznom, bár ő szíve szerint ledolgoztatta volna, de mindegy.

A terhességnél viszont nincs ilyen, nem? Ott nem jár rá igazolt fizetetlen távollét vagy? Nem szívesen maradok egy percnél sem tovább ezen a munkahelyen, de ha nincs más hát ledolgozom a hiányzásokat.

Ti amúgy, hogy oldottátok meg?



ápr. 9. 11:04
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Más ok miatt voltam táppénzen, vérzés, stb., de nem tudom hogy oldottam volna egyébként meg, ha ez nincs. Nálunk nincs ledolgozás, nincs olyan, hogy délre beérek, mert kell valaki a helyemre akkor is, fél napozás nem nagyon van, sajnos. 12 órás műszakok. Valószínű olyan napra kértem volna az időpontokat, amikor éppen szabad vagyok, de valahol ez sem működik. :( Nálunk ez max még táppénzzel működik vagy szabi, de azt előre egy hónappal le fixálni. Ha nem enged el téged, pedig amúgy köteles, akkor sajnos táppénz aznapra.
ápr. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!