Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek volt terhesség alatt...

Kinek volt terhesség alatt sárgás fehéres folyása, és mégsem volt semmi probléma?

Figyelt kérdés
Nincs se kellemetlen szaga, se nem csíp vagy viszket. Amikor többet mozgok akkor több van, pihenéskor alig vagy szinte semmi. Az orvosom egyenlőre azt mondta hogy figyeljem meg okoz e valami panaszt de egyenlőre semmi. 22 hetes vagyok.

ápr. 9. 20:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ami ilyesztő hogy a micovag betegtájékoztatóján az áll hogy terhesség alatt ne szedje! 🥲😅 de utána olvastam sokan használták már terhesen, nemmokozott problémát! Remélem javulást hoz majd. 🙂 ha megtudod a te problémád írd le te is. Kíváncsi vagyok. :)
ápr. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 isabella marie swan válasza:
100%
Nekem is volt egész végig sárgás-fehéres-zöldes kivizsgáltak és minden rendben volt mióta megszültem nincs semmi folyás
ápr. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Rendben megírom 🙂 vannak olyan gyógyszerek hallottam már én is, hogy a betegtájékoztatóban azt írják nem szabad terhesen, de a dokik felírják, és nem okoz gondot, szerintem nyugodt lehetsz, ha az orvos azt mondta hogy szedheted 🙂
ápr. 12. 13:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!