Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Újra császár lesz?

Újra császár lesz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az Kisfiam 10 hónapos és babát várok aminek nagyon örülünk, decemberben érkezik!

Még nőgyógyásznál nem voltam egyenlőre csak itt érdeklődök.

Ilyen kis idő múlva is lehet hüvelyi úton szülni vagy császároznak?

Fiam születésénél komplikációk léptek fel. Gyengült a szívhang és a nyaka köré tekeredett a köldök zsinór plusz téraránytalanság volt. Nem tudtam megszülni. Félek nehogy a második babánál is ez történjen.

A doki alapból császárra fog kiirni vagy megprobáljuk a természetest?

Köszönöm a válaszokat!


ápr. 12. 20:51
 1/3 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem 1 császár után kérheted, hogy a 2. Is az legyen, és valószínűleg úgy a biztonságosabb. De mivel ilyen kicsi a korkülönbség, lehet, alapból kiirnak programcsaszarra
ápr. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
92%
Igen ilyenkor császároznak. Hiába van begyógyúlva, de nincs meg ilyen rövid idő alatt a hegvastagság, ilyenkor tartanak attól, hogy nehogy szülés közben szétnyíljon.
ápr. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Aranyosak vagytok! 😊
ápr. 13. 07:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!