Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tapasztalt nők segítségét...

Tapasztalt nők segítségét varom ? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Az utolsó ciklusom 2023.09.17. (Nagyon rendszertelen) pcos

Március 15.én teszteltem egy érzékeny teszttel halvány pozit.

Április 05.én voltam az első vizsgálaton ahol csak szikhólyag, embriótelep és szabályos petezsák látszódott.

Április 12.én megállapította az orvos, hogy missed ab. Mert kissé szabálytalan lett a petezsák, szívhang továbbra se volt. És fogalma sincs hány hetes lehetek,hisz nincs menzesz már régóta.

A mai napon (04.18) jelentkeztem a klinikán missed ab műtétre, ahol közölték, hogy gyakorlatilag ők 2 szikhólyagot látnak egymás mellett és egy magzati echo detektálható. Szívpulzációt láttak elvileg, ketten is megnézték. De szívhang abszolút nem hallatszott.

Kérdésem, hogy valaki volt már így? Ha igen mi lett belőle? 2 hét múlva vissza kell menni kontrollra.

Hüvelyi ultranggal néztek csak.



ápr. 18. 12:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Az orvosodat kérdezd, mert ő ebben a tájékozott. Ő látott, ő vizsgált,

ő hallgatta, van-e szívhang, stb.

Mégis mit vársz egy eladótól, taxisofőrtől, unatkozó őrző-védőtől, stb.?

ápr. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

"Hüvelyi ultranggal néztek csak."


Az nem "csak". Sokkal közvetlenebb vizsgálat.

ápr. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Meg kérdeztem, az orvos 6-7 hetesnek látott. Viszont mivel március 15.-én pozitív volt a teszt, hogy lehetek 6-7 hetes? És szívhang sincs még.
ápr. 18. 12:24
 4/21 anonim ***** válasza:
69%
A szivpulzalas ha látszik az is teljesen jó, nekem be se kapcsolta a hangot, nem kell hallhatónak lennie, látszik az ultrahangon.
ápr. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
De így sem biztosak benne, hogy ez a terhesség megmarad. Amúgy első baba lenne. De így nagyon aggódom. Ha a pozitív tesztet nézem akkor se 6-7 hetesnek kene lennem hanem többnek. Illetve egyik orvos egy szikhólyagot látott a klinikán meg kettőt láttak. Így nagyon bizonytalan.
ápr. 18. 12:29
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Túl lassan fejlődik ez a terhesség.
ápr. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha március 15-én már pozi teszted volt, akkor kb 9 hetesnek kellene már lenned. Szerintem ez a terhesség nem fog megmaradni, ha csak 6-7 hetesnek látták szívhang nélkül.
ápr. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Utolsó én is erre számítok, szóval nem értem akkor mire várunk hetekig. Én már felkészültem ma is a műtétre. Erre most itt vagyok még 2 hétig idegeskedek stb.
ápr. 18. 12:49
 9/21 A kérdező kommentje:
Arra is gondoltam, hogy esetleg a hátrahajló méh miatt nem látszik?
ápr. 18. 12:52
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
De neked látszik. Amikor nekem a hatrahajló mehem miatt nem latszott, akkor eleinte nem lattak abszolut semmit es méhen kívülivel be akartak fektetni. Csak nagyon kesőn latták meg, mert teljesen bent volt. Szoval nem. Ez a terhesség tényleg sajnos tul lassan fejlődik, viszont mivel van pulzálás, ezért varnak.
ápr. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!