Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tapasztalt nők segítségét...

Tapasztalt nők segítségét varom ? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Az utolsó ciklusom 2023.09.17. (Nagyon rendszertelen) pcos

Március 15.én teszteltem egy érzékeny teszttel halvány pozit.

Április 05.én voltam az első vizsgálaton ahol csak szikhólyag, embriótelep és szabályos petezsák látszódott.

Április 12.én megállapította az orvos, hogy missed ab. Mert kissé szabálytalan lett a petezsák, szívhang továbbra se volt. És fogalma sincs hány hetes lehetek,hisz nincs menzesz már régóta.

A mai napon (04.18) jelentkeztem a klinikán missed ab műtétre, ahol közölték, hogy gyakorlatilag ők 2 szikhólyagot látnak egymás mellett és egy magzati echo detektálható. Szívpulzációt láttak elvileg, ketten is megnézték. De szívhang abszolút nem hallatszott.

Kérdésem, hogy valaki volt már így? Ha igen mi lett belőle? 2 hét múlva vissza kell menni kontrollra.

Hüvelyi ultranggal néztek csak.



ápr. 18. 12:04
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Meg gondolom nem biztosak benne a rendszertelen menses miatt se. Tehát azt mondjatok ti is, hogy engedjem el teljesen ?
ápr. 18. 13:05
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom de ne reménykedj
ápr. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Én sajnos voltam már így, hetekkel kisebbnek látszott a terhesség de a kontroll UH-n a kórházban volt szívműködés szóval várakozásra intettek.

Nekem végül 3 napra rá nagyon erős görcseim és vérzésem volt, elmentem orvoshoz de magától lezajlott a vetélés.

Ez persze nem jelenti, hogy nálad sem marad meg de szerintem jobb ha elengeded, nagyon sajnálom. :(

ápr. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Én is várok egy ideje, hogy magától be induljon. Vagy szimplán ugye a tervezett missed ab műtéttel. Nehéz így mindennap dolgozni,élni.
ápr. 18. 13:21
 15/22 A kérdező kommentje:
Illetve még adtak progeszteront hogy szedjem az jót tesz. Persze késlelteti a vetélést. Időhúzás. Meg várják amúgy míg teljesen le áll a pulzálás? Vagy ha pulzál tök mindegy hogy nem fejlődik akkor is varunk csak varunk heteket?
ápr. 18. 13:23
 16/22 anonim ***** válasza:
Hát heteket nem kell várni:(
ápr. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
86%
Ha van pulzálás, azaz életjelenség addig nem végezhetnek missed ab műtétet, mert így abortusz lenne, annak meg nem ez a menete. Na meg ez kívánt terhesség is lenne. Most ezt a két hetet kell kivárnod, vagy ha hamarabb elkezdesz vérezni, akkor addig.
ápr. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Attól tartók ha meg is maradna nem lenne egészséges. Mire kiderül amúgy is valami véletlen nem lehet már el vetetni az baj, így hogy le van maradva teljesen és nem fejlődik rendesen.
ápr. 18. 17:05
 19/22 anonim ***** válasza:
59%
Valószínűleg arra várnak, hogy abbamaradjon a pulzálás vagy legyen szívhang. Egyébként ha valamilyen csoda módon elkezd fejlődni akkor nem valószínű, hogy bármilyen visszamaradása lenne. Sokat hallottam már, hogy lassan indult be az egész de végül egészséges terhesség lett belőle ha ez ad egy kis reményt. Ha nem fog fejlődni, akkor előbb-utóbb a pulzálás is abbamarad és akkor missed ab.
ápr. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen. Majd megírom hogy mi lett ha érdekel valakit.
ápr. 19. 10:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!