Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Éreztetek már ilyat 5-6hetes...

Éreztetek már ilyat 5-6hetes terhesen?

Figyelt kérdés
6hetes terhes lehetek kb. Az esedékes mensi környékén éreztem görcsölést,most még olyan kb,mint az ovu fájdalom. Szóval nem görcs,hanem ilyen folyamatos tompa fájdalom. Mitől lehet ez? A progi pótlás okozhatja? 4x2t írt fel a doki
ápr. 18. 19:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Maga a terhességtől van. A tested megváltozik, tágul a méhed. Természetes dolog
ápr. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Folyamatosan dolgoznak a hormonjaid, a szervezeted az új élet megtartására, növesztésére összpontosít. Itt nyom, ott szúr, szédülés, hányinger, szagokra túlérzékenység, hányinger, stb., stb.
ápr. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
+ fáradékonyság, hirtelen rád törő álmosság. És nálam megvolt a “kívánás”, addig mentem, míg meg nem kaptam a megkívánt halászlét, vagy korhelylevest, gépsonkát retekkel, amit aztán visszafogtak, a somló galuska volt. 😁
ápr. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
4-5 hetesen olyan menstruáció szerű görcseim voltak, hogy mindig azt hittem meg jön.
ápr. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#3

Ma kishíján idegrohamot kaptam, hogy nem volt az Aldiban burek, mert én pont azt akartam volna 🤣

Be kellett érnem a pizzaszelettel meg az almás háromszöggel.

(Pedig amúgy nem vagyok egy nagy péksüteményes...)

ápr. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem fájt semmim csak minden szag irritált és émelyegtem. Nem vagyunk egyformák, annyi féle tünetet hallottam, olvastam, szerintem ez is simán belefér. Ha nincs vérzés, nagyobb fájdalom vagy görcs akkor nem kell gondolni semmi rosszra. Valószínűleg elkezdtek bent átalakulni a dolgok. Nálam a 9. hét körül volt ugyanez az érzés.
ápr. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!