Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mekkora a normális hemoglobin...

Bogyo110 kérdése:

Mekkora a normális hemoglobin szint?

Figyelt kérdés
24 hetes kismama vagyok és az utolsó laborom szerint szolt a védőnő hogy 115 a hemoglobinom ami eddig 135 volt szerinte ez gondot jelenthet szerintetek?
2010. okt. 27. 18:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Kb. 120-tól normális. Vérszegény vagy, szedjél vasat, az majd helyreteszi. A dokid biztosan ajánl valamilyen készítményt. Azért nagyon ne parázz, azért lett ennyi, mert a babád a te rovásodra is elveszi, amire szüksége van:) Neked meg pótolnod kell.
2010. okt. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem 108

A nőgyógyászom és a belgyógyászom is felhívta rá a figyelmemet.Ha 100 alá megy az már nem igazán jó a babának,mert a vér nem bírja neki a szükséges dolgokat elszállítani.Mind a ketten azt tanácsolták,hogy reggel éhgyomorra szedjek vasat.Egyek minden nap meg 1 almát és egyek rengeteg gyümölcsöt,májat,céklát,salátákat,csirkét és halat.Remélem a következő eredményem jobb lesz,mert én is aggódom ez miatt.

Remélem tudtam segíteni:)

Minden jót!

27hkm

2010. okt. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszike a gyors válaszokat szedem a vasat és most is almát eszem!
2010. okt. 27. 19:07
 4/6 anonim ***** válasza:

hát nekem a haemoglobinom 11,3 g/dl, s referencia értéknek 36,0-48,0-át ír. S erre a laboros s a védőnő is azt mondta, hogy jó az eredményem

orvoshoz 3.-án megyek

szedek vasat, de éhgyomorra nem tudok, mivel pajzsmirigyre éhgyomorra kell szednem gyógyszert, s utánna fél óráig nem ehetek. Aztán reggeli, s onnantól szedem a vasat. megvárom az étkezés utáni két órát. Beveszem a vasat, s még egy órát nem ehetek.

A vörösvértestem is alacsony lett: 3,752, s 12-16 között kéne lennie, de csak szerintem nem jók az eredmények, mert erre is azt mondták, hogy jó.

2010. okt. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én nőgyógyászom azt mondta, hogy a 115 egy várandós nőnek tökéletes!
2010. okt. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
nekem ma véradáson 167-et mértek, nem dohányzom, szerintetek gond?
2012. febr. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!