Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális ennyi hízás az...

Normális ennyi hízás az utolsó hónapban?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Első babámat várom, kérlek ne bántsatok. 36 hétig 12-13 kilót szedtem fel. Mindig dícséretet kaptam az orvostól és védőnőtől, hogy jó a súlyom és megfelelő ütemben hízok. Most 1 hét alatt 4 kilót szedtem fel! A kajára végig odafigyeltem, ugyanannyit eszek mint eddig. A baba nagyon nyomja a gyomromat, így sokat meg se bírok enni egyszerre. Nagyon el vagyok keseredve, mert ha így haladok, akkor 25 kiló is rám jön a végén. :( a másik, hogy eléggé vizesednek a lábaim, lehet attól lenne ez a hirtelen súly többlet? Válaszotokat előre is köszönöm! 37 hetes kismama

ápr. 23. 10:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan nem mind testsúly, hanem víz. De azért vigyázz, ne egyél feleslegesen.
ápr. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet a víz. Vérnyomás vizelet okés? Èrdemes figyelni.
ápr. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi idő alatt ez víz lesz. Beszélj a védőnővel
ápr. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Nem régen voltam laboron, rendben van a vérnyomásom és a vizeletem is. Kicsit megnyugtattatok! :)
ápr. 23. 10:39
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Elég durva vizesedésnek hangzik, védőnővel, orvossal egyeztess. Vérnyomás, vizelet rendben? Pre-eclampsia tünete lehet a hirtelen DURVA hízás az utolsó trimeszterben.
ápr. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is inkább víz ami 1 hét alatt feljött. Én is vizesedek. 32 hetes várandós vagyok. Egyik nap a mérleg szerint 5 kiló van rajtam másik nap meg 7,5 és az újból leesik másnapra 5 kilóra. Nekem úgy bedagadt a lábam és beeresedett a jobboldali, hogy elküldtek mélyvénás doppler ultrahangra. Ne aggódj ez szülés után eltűnik nálad.
ápr. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez víz, ami ilyen hamar feljön. Ha egész nap eszik valaki se fog ennyi idő alatt 4 kg feljönni. Én nem érzem a vizesedést, 32 hetes vagyok jelenleg, az elsőnél 20 héttől éreztem, látványos volt a lábam is, pici állás után is, stb. Most semmi ilyen nincs, viszont a mérlegen látom én is, hogy ha pár nap különbséggel ráállok, hol 2-3 kg-val kevesebb, hol több, majd 3 nap múlva megint kevesebb. Biztos, hogy víz, mert ugyanakkor, ugyanúgy mérem. Érdekes, hogy nem érzem, nem dagadok.
ápr. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
27%
Közeleg a szülés, szerintem max.1, max 2. hét a karjaidba lesz a baba.
ápr. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
92%
4 kiló egy hét alatt nem normális.
ápr. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Mindenkinek ment a zöld kéz. Vérnyomásom 110-130 között szokott lenni, a vizelezem a héten nézték, tiszta. Védőnő annyit mondott, hogy polcoljam fel a lábam, kerüljem a sós ételeket. Vérnyomásom mérjem és hetente ellenőrzi a vizeletet.
ápr. 23. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!