Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek tartsam meg a...

Szerintetek tartsam meg a kisbabát?

Figyelt kérdés
4 hetes terhes vagyok, én nagyon szerettem volna kisbabát majd pár év múlva, de így sem bánom, hogy jött. Szívem szerint nem vetetném el, egyetemre járok levelezon, munkám is van saját vállalkozásban, valamint párommal élek egy éve vagyunk együtt. Neki van már egy 4 éves gyereke, ezért ő még nem szeretett volna, de mondtam neki bármi történik, én nem szeretném majd elvetetni. Még nem tud róla, hogy állapotos vagyok, neki is van munkája. Mit tegyek ha azt mondja el akarja vetetni? Én semmiféleképpen nem szeretném! Bele rokkannék.. minden vágyam egy kisbaba akiért élhetek, dolgozhatok!

2018. jan. 20. 18:09
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
81%
Semmiképpen ne vetesd el.
2018. jan. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
83%

Úgy is a te döntésed, mondhat akármit, ha nem akarod, akkor nem veteted el.

De továbbra sem értem az ilyen kérdéseket. Miért nem lehet egy párkapcsolatban megbeszélni, hogy ki mikor akar gyereket és aszerint cselekedni? Egyesek úgy viselkednek itt, mintha a teherbeesés olyan dolog lenne, ami ellen semmit nem lehetne tenni a világon...

2018. jan. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
17%
Itt a gyakori kérdéseken fel is nevelik....
2018. jan. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
83%

Te sose tudnád kiheverni, ha elveteted. Erre a kapcsolat is rámenne. Aztán se baba, se szerelem.

Tartsd meg! Fel tudod nevelni egyedül is. A párod meg ha tényleg párod, akkor kitart melletted. Ő is ott volt, mikor készült, nem érheti meglepetés, hogy a szexből lehet gyerek.

Ha lekoccol, akkor boldog anyuka leszel a babával, és később lehet normális kapcsolatod is.

2018. jan. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
85%

Én elmondanám a helyedben már ma neki.

Joga van tudni, átgondolni.

Ha szeretnéd megtartani,akkor tartsd.

Ha nem áll melletted,akkor át kell gondolnod,hogy fel tudnád -e nevelni, van -e elég tartalékod pl az első hónapokra,amíg nem tudsz igazán visszamenni dolgozni..Stb

Ha az egyetemet is viszed a munka mellett,akkor biztosan jól be tudod osztani az időd és lehet menne a dolog.

Beszéld meg vele,mondd el neki.

A döntés a te kezedben van, ha meg akarod tartani akkor megtartod.

2018. jan. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
97%

Azt írod, nem vetetnéd el semmiféleképpen. Akkor mi a kérdés :)


A kérdés az, hogy mit szól majd a párod. Elmondod és megtudod. Én nem vetetném el. Egy baártnőm két diploma között volt mikor terhes lett, a kapcsolata nem volt megfelelő azóta sem, így gyakorlatilag majdnem egyedül neveli a gyermekét. Neki megy, dolgozik is, igaz 1 évesen beadta bölcsibe. De helyt áll a gyereknek mindene megvan boldog, az apuka is részben az életük része. Egyedül is lehet vállalni. Főleg, ha vannak esetleg segítő szülők és itt nem az anyagiakra gondolok.


Sok erőt és azért drukkolok, hogy a párod végül örömmel fogadja a hírt. Vagy legalább is veletek maradjon.

2018. jan. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
22%
HA ezt itt kell megkérdezned, ahelyett, hogy a pároddal, családoddal beszélnéd meg, akkor neked játékbaba való. Ennyi ésszel...
2018. jan. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
87%
Megtartanam! Egyébként hány éves vagy?
2018. jan. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
40%

Csak akkor tartsd meg,ha egyedül is képes vagy felnevelni,mert bármi lehet.

Ismerősöm nem akarta megtartani,mert egyedül maradt,aztán itt rábeszélték.

Igértek neki segitéget,aztán a segítségből nem lett semmi.

Itt sokan csak az észt osszák,de ha segíteni kell,akkor mindenki eltünik.

2018. jan. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
66%
Te meg menj kötekedj máshol,senki nem kérdezett
2018. jan. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!