Újra elvetélek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Decemberben 6 hetesen elkezdtem barnázni, ügyeleten írtak Utrogestant, egy hét alatt elmúlt a barnázás de sajnos missed ab lett a vége.

Április 12-én pozitívat teszteltem egyből elkezdtem 3x1 Utrogestan kúpot használni, tegnap töltöttem a 6. hetet és 1cm-es vérdarab volt a wc papíron, és azóta nagyon világos barna folyás törlésnél.


Orvoshoz holnap tudok menni, Utrogestant használom pozitív teszt óta, így szerintem ő se tudna mit tenni.

Ultrahangon még nem voltam, jövőhétre van időpontom.


Képet nem szeretném csatolni mi jött ki belőlem.

Volt valaki akinek ezek ellenére megmaradt a baba?

Ez lenne már a 3. vetélésem, de ezek közt született két egészséges gyermekem.



Köszönöm előre is


máj. 1. 07:48
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Nem javasolt vizsgálatot még az orvosom.


2014-ben szültem a lányom

2016-ban elvetéltem

2018-ban született a fiam

És múlt decemberben vetéltem.


Azt mondta mivel két vetélés közt szültem egészséges gyermeket ezért nem tartja indokoltnak.

Nyilván ha ez a terhesség is vetéléssel vegződik más lesz a véleménye.


Köszönöm kedves 7-es válaszoló.

Szerencsére a 10 éves lányom és a 6 éves fiam nem így gondolja.

Multkor egy csepp barnázáskor futottam a kórházba, hazaküldtek pihenni Utrogestannal.

Szerinted most mi történne???Ugyan ez, mert nem tudnak mit tenni.

máj. 1. 14:16
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

En 5 hetesen barnazni kezdtem majd 8 hetesen elontott a ver. Nekem is volt missed abom elotte.

Kiderult hogy csak hematoma volt. Most 5 hónapos a fiam.

máj. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Köszi,jó olvasni, hogy jól is végződhet.


Emeltem az utrot 3x2-re, reggel óta nincs semmi a betéten.Viszint törlésnél mindig van egy nagyon világos barna a papiron

máj. 1. 15:53
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Én a 6. héttől a 15. hétig majdnem follyamatosan barnáztam, kétszer közben nagyobb vérzésem is volt. Most 18 hetesen minden rendben, már érzem a mozgását.

Végződhet jól is, rosszul is, ezt ennyiből nem lehet megmondani. A bő, piros, darabos vérzés és görcs nem jó, azzal be kell menni azonnal. Nekem a hematómát egyébként csak a nagy vérzés utáni napon látták, aznap nem is.

máj. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Voltam orvosnál reggel.

Vérzés, barnázás mar nincs, igazából tegnap még pici barnázás volt, de nagyon halvány.


Crl 7mm, jó szívműködés


Pihennem kell sokat, es folytatni az utrogestant.

máj. 2. 09:34
 16/17 anonim ***** válasza:

8#


Ma voltam dokinál, van szívhang. Barnázgatok, de minden rendben. 2 hét múlva megnéz azért, hogy továbbra is rendben van-e minden🙂

máj. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

8#


Még annyi, hogy írt fel progeszteront meg nem tudom még mit. Holnap megyek kiváltani.

máj. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!