Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Anyukám 49 éves és terhes....

Anyukám 49 éves és terhes. Van esélye egészséges terhességre?

Figyelt kérdés
Tudom hogy én nem szólhatok bele de nehezen tudom egyébként eldönteni, hogy felelőtlen döntés vagy sem

máj. 12. 16:43
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
57%

17-es, ha a lelkiismereted elbírja...

Nekem nem bírná el. Van férje, csak nem halnak meg mindketten 50 évesen. Lesznek idősebb testvérei, akik esetleg tudják támogatni. Tudod, családban azért szoktak egymásnak segíteni az emberek.

Ha anyám 49 évesen szülni akart volna, én biztos támogattam volna.

máj. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
60%
Persze, hogy van. Nem mindenki assa el magat mar 50 evesen, hogy o "oreg".
máj. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
Nem tervezett otthon szülést
máj. 12. 19:57
 24/33 anonim ***** válasza:
87%
Drágább tesztet csinaltatott? Nipt, Nifti, egyebek?
máj. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
92%

Nem kell egyből letámadni szerencsétlent. Van ismerősöm aki elment az orvoshoz túl az 50-en pár évvel hogy elmaradt a menstruációja. A doki annyit mondott neki hogy klimax. A 20. hét környékén visszament és megkérdezte a dokit hogy a klimax tud-e mozogni?

A lányával pár hét különbséggel szült

máj. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
31%

Nem értem ezt mier írtad hogy " nem tervezett otthon szülést"?

Realizáljátok magatokban azt is hogy valószínűleg ti fogtok gondoskodni többnyire a születendő gyerekről.

Szerintem felelötlenség ennyi időssen gyereket válalni. Hiszen ahogy irták is 60évessen lesz egy 10éves gyereke! Aki igényelné a családi programokat stb de anyuka már nem biztos hogy egy álatkertet végig fog tudni sétálni. Az a gyerek neked vagy ha van tesód nektek lesz szülve.

máj. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
50%

Nem minden 60 eves no “oreg”. Az az oreg aki annak erzi, meg hiszi magat . 😁

Attol, hogy 60 eves valaki, lehet fitt es egeszseges is .

máj. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
74%

"Az az oreg aki annak erzi, meg hiszi magat"


Azért sajnos ez nem mindig így van. Apukám mindig nagyon fiatalos és aktív volt, 66 évesen még nagy projecteken dolgozott. Aztán 67 évesen lerobbant és egy éven belül meghalt. Anyukám meg már 55 fölött folyton panaszkodott mindenre, most 74 éves és él és virul. És igen, 50 évesen még nem öreg egy nő, de a gyerekvállalás egy 18-20 éves elköteleződés.

máj. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
100%
Két ismerősöm szült 50 fólött. Mindkettőjük gyereke egészséges. Sőt, egyikőjük lánya fuvolamüvész lett, pedig a szülők nagyon egyszerű emberek.
máj. 13. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%

28-as: apám meg 55 évesen halt meg rákban, előtte soha nem volt beteg.

De ez nem törvényszerű, sokan meg 90 évesen halnak meg.

Nyilván nem ideális ennyi idősen szülni, de ha már megtörtént, akkor megtörtént. A család döntése, hogy megtartják-e vagy sem, emiatt nem szabad ítélkezni.

Amúgy én is 50 éves vagyok, minden nap sportolok, hétvégén szinte mindig csinálunk valami programot, kirándulást, családi bulit. Nem a kortól függ, hogy valaki aktív-e vagy sem. Mondom ezt úgy, hogy már túléltem én is egy daganatos betegséget.

Ennyi erővel akkor 20 évesen se szüljön senki, mert bármikor elütheti egy autó.

máj. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!