Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Anyukám 49 éves és terhes....

Anyukám 49 éves és terhes. Van esélye egészséges terhességre?

Figyelt kérdés
Tudom hogy én nem szólhatok bele de nehezen tudom egyébként eldönteni, hogy felelőtlen döntés vagy sem

máj. 12. 16:43
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:
Csináltatott Nipt tesztet, az is jó lett
máj. 18. 14:05
 32/33 anonim ***** válasza:
100%

Van a baráti körben olyan pár, ahol a hölgy tag 48 éves volt, amikor a gyerekük született. 8 éve lombikoztak érte, az utolsókat már külföldön és úgy voltak vele, hogyha ez sem sikerül, akkor feladják. Sikerült. Nagyon megértem őket és őszintén szólva egy pillanatig sem fordult meg a fejemben, hogy nem kellett volna. Megérdemlik és nyilván gondoltak mindenre is. Az apai-anyai szeretetet semmi nem pótolja, ez tény. Viszont olyan felépített vagyonba/egzisztenciába született bele, hogy ilyen szinten annak a gyereknek sosem lesz gondja semmire akkor sem, ha a szülei "ideje korán" távoznak.

Én könnyen mondom már két meglévő gyerekkel, hogy 40 felett nem vállalnék. :)

Egyébként a szüleim 61 évesek és kikérnék maguknak a "leöregezést". Évente többször járnak külföldre bicajtúrákra, vagy kirándulásokra, vannak barátaik, mindig elfoglalják magukat és lazán futnak az unokák után. A betegséget nem lehet előre látni sajnos. Simán benne van egy 40 évesnél is a holnapi szívinfarktus, de a mi baráti társaságunkban épp nem rég volt tüdőembóliája egy 35 éves srácnak. Túlélte hála az égnek, de lehetett volna máshogy is...

jún. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
100%
Ha már túl van a genetikai teszteken, jó esélye van. Es egy ilyen jófej testvérre is szüksege lesz. Ha van fiatalabb, szűkebb rokonsag, az nagyon jol jön. Mert 50-60 évesen sokan fittek még, de én azt latom, hogy 65 felett mar majdnem mindenkinel kezdődik ez-az, aztan felgyorsul a folyamat.
jún. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!