Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! 2nap múlva nem kéne...

Kismamik! 2nap múlva nem kéne megjönnie, tegnap este rózsaszínes (halvány) valamit töröltem. Ma reggelre már nem volt ilyen váladék. Lehet ez beágyazódás? Hasonló tapasztalatokat várok.

Figyelt kérdés
Ovu óta mesis görcseim vannak,de most 2napja már nem érzem ezt.A melleim nagyon fájnak,hőm fent van.Mesi előtt mindig görcsölök és nekem reggel szokott megjönni,úgy mintha kicsitnák a csapot,előtte sosem pecsételek.
2010. okt. 29. 06:33
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Én is gratulálok neked:)Sok boldogságot.Most teszteltem egy clearblueval is,halvány pozit:)
2010. okt. 29. 16:22
 12/13 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyesmi rózsaszínes"folyással" és aztán a szép halvány tesztekkel kezdődött a csoda.Neten is olvastam,és a dokim is mondta,hogy a teszt csak akkor mutat pozitívat,ha van a vizeletben hcg.Isten hozott a kismamik világában!Gratula! :)
2010. okt. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


GRATULÁLOK!!!!


Olyan jó ég így ismeretlenül is átérezni általad ismét ezt az örömöt! Sok boldogságot kívánok nektek!

2010. okt. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!