Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma reggel teszteltem pozitívat...

Ma reggel teszteltem pozitívat. De pár napja múlt el a menzim, ami rendesen megjött, még darabkák is voltak benne, szóval normális volt. Mi lehet? Jár már így más is?

Figyelt kérdés
Még akkor ott a baba? Nem fáj a cicim, csak a hasam nem görcsölt hanem szúrt eléggé. Még most is érzem a menzi előtti érzést a hasamban, a hőm még mindíg magas. Most ilyenkor mi van?? Volt már valaki így?
2009. jan. 5. 22:08
 1/9 anonim ***** válasza:
szia az tuti h terhes vagy most pozitív az pozitív....de h darabkás volt mensid lehet ikrek voltak....ez már nem valszínű h kiderül
2009. jan. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kelle egy UH, hogy in toto volt-e a vetélés,(ilyenkor nem kell műszeresen befejezni, mert egészben távozott a baba) vagy csak kezdődő vetélés volt.
2009. jan. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát iker lehetséges mert a családomban volt már ikerszülés és clostit is szedtem. De jó lenne! Csak a mellem nem fáj most. Kicsit félek hogy nincs baba.
2009. jan. 5. 22:21
 4/9 anonim ***** válasza:
első vagyok....sztem menj dokihoz mielőbb h megbizonyosodj...bár szívhang még nem tuti h lesz
2009. jan. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szurkolok neked!

De a hcg nem hirtelen tűnik el a szervezetből emiatt pl vetélés után jó pár nappal is + lehet a teszt

2009. jan. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Holnap fel is hívom a dokit sürgősen, hogy nézze meg mi van. De nem kéne halványodnia a csíknak ha vetélés volt?
2009. jan. 5. 22:44
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha kevesebb a hcg,akkor halványodna.Az is idő esetleges vetélés után,h kiürüljön.De a doki majd biztosat fog mondani.Szorítok,h baba legyen.:)
2009. jan. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Bízom benne! :)
2009. jan. 5. 23:14
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem babás voltál, csak elment. A hcg kb. 2-3 hét mire teljesen kiürül a szervezetből, addig lehet végig pozitív a teszt. A dokidat mindenképp keresd fel, hogy megnézze teljesen kitisztultál-e. Én nem nagyon bíznék ikertesóban. Ne haragudj, hogy ilyen csúnyát írtam, de én ezt gondolom.
2009. jan. 6. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!