Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon kínos, elolvasnátok?...

Nagyon kínos, elolvasnátok? Ugye nem szülök még?

Figyelt kérdés

Hallottam, hogy a szülés sokszor hasmenéssel indul. Ma reggel (sőt tegnap este is) közepesen erősen húzódik meg keményedik a hasam, fel is ébredtem hatkor, kijöttem a konyhába, ittam egy kávét, meg egy fél teát, és izé... minden átmenet nélkül elkapott a hasmars, nem hogy a vécére kiérni, de elfogni sem volt időm. Pedig inkább székrekedéses vagyok, nem volt még ilyenem.


Ugye nem szülök ma? 36+4 hetes vagyok!


2010. okt. 30. 07:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Lehet! Nekem az egyik barátnőmnél pont így kezdődött el a szülése. De persze az is lehet, hogy valami rosszat ettél. Mindenesetre nekem is hasmenésem volt az elején...

2010. okt. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia ez pedig már a közelgő szülés jele bár nem minden esetben általában itt a belek ugy mond furcsán hangzik de kezdenek kitisztulni hogy legyen elég helye a babának majd áthaladni a szülő csatornán bár az is lehet hogy, szimpla gyomorrontás vagy olyan kajákbol ettélsokat amik elégé székletlazitok.
2010. okt. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia! nekem is hasmenésem volt a szülés előtt 4-5 nappal. Sőt barátnőmnek is így kezdődött. Ez természetes tisztulás.

Lehet hamarosan babád lesz!

2010. okt. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem szülés előtt 3napőig volt hasmenésem mindkét gyerkőcömnél, nekem a szülést jelezte. :) Sztem te is készülhetsz hamarosan, és ne szégyeld magad ez miatt, nem tehetsz róla, szerintem mindenkivel már előfordult ilyen kis baleset. Kitartás, már nincs sok vissza! Könnyű szülést kívánok neked!
2010. okt. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Lehet hogy készülődik már a szervezet,de miért baj ha meg szülsz ma? Már nem számítana kora szülöttnek.

Nekem tegnap előtt elég erős görcseim voltak van egy szülésznő barátnőm akivel mindig konzultálok azt mondta hogy még 3 hetet bírjak ki utána bár mikor szülhetek most vagyok 32 hetes.

2010. okt. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Azóta nincs semmi, csak a derekam fáj, de mondjuk lehet azért, mert takarítottam.
2010. okt. 30. 10:58
 7/11 anonim ***** válasza:
Barátnőm szülése így kezdődött, előtte két nappal hasmenés.
2010. okt. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
én szülésem napjának hajnalán ébredtem arra, hogy nagyon kell kakilnom! de már én sem értem oda. ahogy feláltam az ágyból ,akkor ébredtem rá, hogy ez hasmenés és hogy futni kellene... de ár nem kellett. még magam előtt is égő volt!!!!!!! én is rekedéses vagyok egyébként. délután kettőkor rendszeres fájásaim jöttek, mentünk a kórházba és estére megszületett a babóm.
2010. okt. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia, nem feltétlen szülés jele. Nekem csütörtöktől van hascsikarásom, és azóta megy is a hasam napjában 2x. Egyébként jól vagyok. Csak kellemetlen volt tegnap a tescoban,h. megkellett állnom, egy csikarás miatt, összegörnyedtem, majd elmúlt a fájdalom, és vissza tudtam magam tartani.

31hkm.

2010. okt. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ugyanígy, sőt pontosan ennyi idősen reggel 5- kor hasmenés 4x egymás után és délután 14:25 perckor a kislányomat a karjaimban tartottam. :))

Te azóta hogy vagy? Még egyben?

2010. nov. 2. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!