Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Túlsúlyos kismamák! Akik...

Túlsúlyos kismamák! Akik ugyanúgy ettek, mint terhesség előtt, mennyit híztatok? Diéta nélkül, rendes étkezés érdekel.

Figyelt kérdés

Én 178/105 kilóval kezdtem a 2.terhességet,és a 12.hétig fogytam 3kilót,azóta nem mértek,de viszont rendesen eszem,semmi diéta (pedig mondták,csak nem áll rá a testem...).

Mostanában úgy érzem magam,mint aki 200 kiló,alig bírok menni,fárasztó,feszül a hasam,nehéznek érzem magam... Pedig csak 20 hetes vagyok.... És sokat sportoltam régen,de a fiammal szoptatás alatt keményen meghíztam... :(

Köszi minden választ.


2010. okt. 30. 14:19
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Ma voltam védőnőnél,és augusztus óta nem híztam egy dekát sem! Nagy kő leesett a szívemről,pedig úgy éreztem rendesen felszedtem,olyan "nehéz" mindenem!De ezekszerint nem a hízástól van!Egyenlőre. :)

Minden jót Nektek.Remélem a pici súlyán kívül + a kapcsolodó dolgokon kívül nem hízok semmit... :)

2010. nov. 3. 19:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!