Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » én egy 15hetes kismama vagyok!...

én egy 15hetes kismama vagyok! - és nem rég vette észre az orvosom hogy mind a kettő petefészkemen cysta van az egyik 11*8cm a másik 9*36cm van itt "valaki" akinek van ilyen? Kérem hogy irjon és segitsen!

Figyelt kérdés
2009. jan. 7. 00:12
 1/5 anonim ***** válasza:
64%

9x36 ?? Annyi nem lehet...


Erre csak orvos tud választ adni, ne laikusokat kérdezz!

2009. jan. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
30%

Nem cm, hanem mm!

A petefészek cisztás szerv: így érik a petesejt. De egyszerre a kettő nem szokott működni... utána kell nézni, mi a helyzet.

2009. jan. 7. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
11%
Sztem inkàbb mm-t akartàl irni nem?mert 36cm az tobb mint fèl mèter...az lehetetlen.de erröl tènyleg ne itt informàlodj mert ez komoly dolog...rem.nem lesz semmi gàz.jò egèszsèget mindkettötöknek!!
2009. jan. 7. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
66%
fél méter = 50 cm :DDD Inkább maradjunk csendben.
2009. jan. 7. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt cisztám, felszívódik. Nyugi, ha komoly problémát okozna akkor szólnának ilyenkor az orvosok. Ez egy folyadékkal teli hólyagocska ami vagy felszívódik, vagy simán kiürül. Jó pocakosodást!
2009. jan. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!