Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen legyen a kismami...

Milyen legyen a kismami fazonja? Ti mire szavaztok?

Figyelt kérdés

Ha teljesen csupasz ott lent, az nem ciki?

De a bozont is az, nem?


2010. nov. 3. 10:23
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Az arany középútra szavazok! És még véletlenül se a dokit nézd...ahogy addig te szeretted,és a férjed,maradjon is úgy. Hidd el,marhára nem izgatja a dokit,hogy hogy nézel ki alul.Szerintem nem azzal van elfoglalva. :)
2010. nov. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
48%

Ez egyáltalán nem igaz,hogy egy borotvát használnak több nőn,nem tudom kitől halottad ezt a mesét.Az a borotva amit ott használnak amúgysem lehet többször alkalmazni mert elkopik,hiába bitang erős a pengéje,csak egyszerre jó.Gondolom kitaláltad honnan tudom.


Amúgy meg,lehet egy nőgyógyászt nem zavar,de sajnos a nővérkék nagy része rossz szemmel nézi azt aki dzsungellel megy be szülni.Szörnyű,mert ez (is) a dolga,de mégis.

2010. nov. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Nem borotváltam le teljesen csupaszra, de szedtem be sokat belőle, rendbetettem. Én a teljesen csupaszt éreztem volna cikinek.
2010. nov. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
2-3 éve én is teljesen csupaszra gyantáztattam. Szülés után már nem volt energiám elmenni a kozmetikushoz, ezért otthon tartom rendben. A szeméremdombot mindig csupaszra borotválom, alul pedig csak egy vékony kis csíkot hagyok mindkét oldalon, és ha túl hosszú, akkor ott is lekapom gyorsan, majd újból hagyom kicsit nőni.
2010. nov. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Én is mindig is pucira borotváltam. Nagy hassal, már nagyon nehezen megy, csak tükörrel, 30 percbe telik, de nrm szeretem ha szőrös.

31hkm

2010. nov. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

En csak a bikini vonalat rakom rendbe és lenyírom a hosszát rovidre. Az igaz, hogy szulés elott leborotválom otthon, hogy ne a korházban kelljen. Szerintem a dokinál nem ciki, ha szoros, mert ez a természetes és o ehhez van szokva. Hallottam már olyat is, hogy a doki megszolta a kismamát, hogy az valamiért ott van és irritáciot okozhat a borotválás.


31 hkm

2010. nov. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Sziasztok Csajok!


Nekem általában (90%) csupasz, nem vagyok egy szőrös típus, ezért a fazonok nem állnak jól... :)

Az első bébinél engem is a férj borotvált meg, hogy ne odabent kelljen.

Most épp elhanyagolt... De jövőhéten megyek UH-ra, és ezért gondolkodtam rajta. De nem csak kismamiként gondolkodtam el ezen, hanem egyébként is, ha mentem nődokihoz.

Na majd valamit kitalálok :)

Köszi a tippeket, és további szép babavárást!

ja, most leszek majd 6 hetes még csak, első látogatás lesz a dokinál, már nagyon izgulok :) kell nekünk az a tesó :)

2010. nov. 3. 18:34
 18/19 anonim ***** válasza:
Terhesseg elott egy kis csikot hagytam(Hitler stylenak hivtam,Hitler bajszabol kiindulva):)de amiota nagy a pocakom es mar csak tukorbol latom magam ott lent igy tapogatas alapjan borotvalom es csupaszra,az a legegyszerubb.Ferjemmel mar megbeszeltuk ha a vegen nagyon nem megy,a korhaz elott o megteszi nekem.Amugy en is tini korom ota leszedem mindet csak fent egy kis csikot hagyok.Szerintem is inkabb te magadnak szedd le minthogy a korhazban szedjek le neked!
2010. nov. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Az elsőnél nekem is a férj borotválta le pont szülés előtt pár nappal, pedig előbb jött 2 héttel.

Szerencsénk volt :)

2010. nov. 5. 21:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!