Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Előző terhességemnél már elég...

Előző terhességemnél már elég korán hányingerem volt és feszült a mellem égett a gyomrom. Lehet, hogy most nem lesznek olyan tüneteim, mint az első babánál? Lehet két különböző terhesség?

Figyelt kérdés
Bár még nem biztos hogy terhes vagyok tesztet még nem csináltam de most csak gyomorégést tapasztaltam.
2008. jan. 9. 19:35
 1/2 anonim ***** válasza:
szia:) sőt,minden terhesség különbözö.2 egyforma nincsen.
2008. jan. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Simán lehet. Nekem az első babával nagyon fájdogált a hasam voltak ilyen nyilalások, most nincs. A mellbimbóm volt írtó érzékeny, és fehér folyás egyértelműen sok volt.

most meg nincs nyilalás, mellérzékenység volt de most az egész mellem fájt, hozzá sem lehetett érni. és alig volt fehér folyásom, most annál inkább 16 hetes vagyok most :))

2008. jan. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!