Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vajon kárt okoztam az orrcsepp...

Vajon kárt okoztam az orrcsepp használatával? Nagyon megijedtem!

Figyelt kérdés
10 hetes ikres kismama vagyok, és már hetek óta használok Novorin orrcseppet az orrdugulásomra naponta egyszer, este, hogy tudjak aludni. Tegnap megtudtam, hogy ezzel árthatok a babáknak, persze azonnal abbahagytam, de nagyon megijedtem. Történhetett baj, van erről tapasztalatotok?
2010. nov. 4. 08:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz ettől a babáidnak! Ma mindenre azt mondják,hogy árt a gyerekeknek.
2010. nov. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én évek óta használok novorint,és sajnos a terhességem alatt sem tudtam nélküle élni.Orvosi javaslatra viszont,a gyerekeknek valót,a kéket használtam,és az is elég volt,viszont nincs benne annyi hatóanyag,ami árthatna.Végig használtam a terhességem alatt,és most is szoptatás mellett.8 hetes a kisbabám,a gyerekorvos szerint sem okozott neki semmi problémát.

Orvossal is beszélj mindenképp,én csak a saját esetemet írtam le.

Gratulálok Neked a babákhoz!

2010. nov. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is használtam mert nagyon el volt dugulva az orrom. Állítólag annyi idős terhesen ez sokaknál normális jelenség mert az erek miatt én el is mentem fül-orr gégészhez. Ő is és a gyógyszertárban is azt mondták hogy babásan nem szabad naponta semmilyen orrcseppet használni mert van benne egy bizonyos anyag ami árthat a picinek, már nem emlékszem mi.

Terhesen az egyetlen orrspray ami naponta többször is használható és szabad mert tengeri vizes-só oldatos:

Phisiomer (Nasal Decongestant) 25ml-es orrspray

Én megvettem, gyógyszertárban kapható. Csak ajánlani tudom pedig nekem olyan szintű orrdugulásom volt hogy már semmi nem használt!

Boldog babavárást! 26h km

2010. nov. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
8hetes kismama vagyok és én is a novorint használom, mert semmi más nem használ. :( A tengervizes egyáltalán semmit nem ér. Pedig vettem azt is, de visszatértem a novorinra, mert nekem terhesség elött is csak az használt. Most én is megijedtem, hogy árt a babának. De levegő nélkül nem tudok létezni. Most éjjel is órákig fent voltam, mikor már nem birtam cseppentettem a novorinból. Rögtön tudtam aludni. Akkor mégis mit használjunk? A tengervizeset ne ajánljátok , mert tényleg semmit nem használ. :(
2010. nov. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!